Vyzkoušejte zdarma předplatné Apple TV+!

  Prvního listopadu byla Apple TV+ spuštěna i v ČR. Streamovací služba Applu nabízí originální filmy a seriály dostupné prostřednictvím webového prohlížeče nebo v aplikaci TV.

  Služba je k dispozici pro více platforem: iPhone, iPad, iPod touch, Mac a Apple TV se speciální aplikací. Pro přístup potřebujete pouze zařízení s nejnovější verzí operačního systému. Ke službě můžete přistupovat také v prohlížečích Safari, Google Chrome a Firefox nebo na inteligentních televizorech Roku, Amazon Fire TV nebo Samsung.

  Jak již Apple dříve oznámil, službu si mohou uživatelé prvních 7 dní vyzkoušet zdarma a, pokud ji nezrušíte, změní se na měsíční předplatné za 129 Kč, které se automaticky obnoví každý měsíc.

  Pokud jste však zakoupili Apple TV, iPhone, iPad, Mac nebo iPod touch po 10. září 2019 přímo od Applu nebo od autorizovaného prodejce, jako je iStyle, vaše zkušební období se prodlouží na jeden rok. Měli byste mít na paměti pouze jednu věc: bezplatnou zkušební dobu musíte začít do 3 měsíců po aktivaci (tedy přihlásení se pomocí Apple ID) nově zakoupeného zařízení.

  Chcete-li mít bezplatné zkušební období na celý rok místo sedmi dní, stačí jen, abyste byli v zařízení byli přihlášeni ke stejnému Apple ID, se který jste své nové zařízení aktivovali.

  Kromě zakoupení nového zařízení existuje ještě jedna možnost. Je to studentské předplatné Apple Music. Tato možnost má ale své podmínky „Bezplatný přístup k Apple TV + pro studenty končí, když ztratí status studenta nebo neobnoví své studentské předplatné. Nabídka platí pouze pro prokázané vysokoškolské studenty a nevztahuje se na skupinu rodinného sdílení.“

  Roční zkušební doba nabízí 365 dní služby zdarma v rámci rodinného sdílení až pro šest členů současně. Neměli byste tedy k tomu přidávat další bezplatné možnosti. Měli byste také mít na paměti, že zrušení vaší bezplatné zkušební doby okamžitě ukončí váš přístup ke službě. Nemůžete ji tedy používat rok po zrušení, jako je tomu u aplikací třetích stran nebo Apple Music.

  Seznam aktuálně dostupných původních titulů není zatím dlouhý:

  • The Morning Show
  • For All Mankind
  • See
  • Dickinson
  • Ghostwriter
  • Helpsters
  • The Elephant Queen (film)
  • Oprah's Book Club
  • Snoopy in Space

  Většina seriálů má k dispozici všechny díly, The Morning Show, See and For All Mankind nabízejí pouze první tři epizody. Přesto je seznam připravovaného obsahu poměrně dlouhý, v současné době je k dispozici v anglickém znění s titulky.