Zabezpečovací sada Anker Eufy

SKU
T8990321
 

Dostupnost

Detaily

Zabezpečovací sada Anker Eufy

Obsahuje centrální jednotku Home Base 2, 2x okenní/dveřní senzor, 1x pohybový senzor, 1x klávesnici pro zaínání/vypínání systému. Jednotka Home Base 2 podporuje párování až 16 kamery Eufycam 2, 2C, 2Pro a 34 senzorů.

Chrání vás, vaši rodinu a vaše soukromí:

Každý produkt eufy Security je navržen tak, aby zajistil ochranu vašich dat. Uchovávejte bezpečný záznam o všem, co se děje kolem vašeho domova. Senzory vstupu a pohybu okamžitě odešlou oznámení do vašeho telefonu, pokud zjistí, že je něco v nepořádku. A pokud vaše děti nebo domácí mazlíčci způsobí falešný poplach, můžete systém vypnout jednoduchým klepnutím.

Snadné nastavení:

Nastavení nového domácího bezpečnostního systému je hračka. Jednoduše připevněte klávesnici a držáky detektorů pohybu na stěny a zacvakněte je na místo. U vstupních čidel připevněte držáky na okna a dveře. Vstupní čidla se pak magneticky přichytí k držákům.

Žádné měsíční poplatky:

Produkty eufy Security jsou navrženy tak, aby chránily váš domov i vaši peněženku, a představují jednorázový nákup, který spojuje bezpečnost s pohodlím.

Okamžitá upozornění:

V aplikaci eufy Security získáte upozornění, jakmile dojde k pohybu nebo narušení.

Trvalá bezpečnost:

Pouhé jedno nabití vystačí na napájení vstupních senzorů a detektoru pohybu na 2 roky a klávesnice na 6 měsíců. Klávesníce je vybavena dobíjící baterií o kapacitě 2600mAh, pro nabíjení je osazena konektorem micro USB. Senzory jsou osazeny baterií CR123A.

Zabezpečení během několika sekund:

Zapněte a vypněte zabezpečení během několika sekund zadáním hesla nebo přímo z telefonu prostřednictvím aplikace eufy Security.

Rozšíření systému o kamery:

K řídící jedntoce Home Base 2 lze párovat samostatné kamery EufyCam 2, EufyCam 2C a EufyCam 2 Pro. Jednotka podporuje párování až 16 kamer.

Co je v balení:

HomeBase, klávesnice, snímač pohybu, 2× vstupní čidlo, návod k obsluze a Happy Card.


Hlavní vlastnosti

  • Kapacita baterie 2600mAh
  • Podporuje párování až 16 kamery Eufycam
  • V aplikaci eufy Security získáte upozornění, jakmile dojde k pohybu nebo narušení
  • Nastavení nového domácího bezpečnostního systému je hračka

Technické informace

Výrobce
Eufy
EAN
194644017804
Velikost
Ne
Materiál
Plast
Podporuje HomeKit
Ne

Product declaration