Ústí nad Labem | OC Forum

Email
Ústí nad Labem 400 01, Bílinská 3490/6
Forum Ústí nad Labem

Otevírací hodiny:

Po - Ne: 9 - 21 h
Telefon: Zákaznická podpora: 234768234

Popis

Prodejnu iSTYLE naleznete v obchodním centru FORUM u vchodu vedle kavárny Costa Coffee. K dispozici jsme ti každý den od pondělí do neděle v pravidelném čase 9 - 21 hodin.

Jaké produkty v naší Apple prodejně najdete?

Hlavní vlajkovou lodí jsou prémiová zařízení Apple, které jako Apple Prémiový Prodejce přinášíme.

Produkty, které nabízíme:

  • Apple iPhone – telefony máme vystavené, připravené k ozkoušení, abyste si mohli vybraný model pohodlně zkusit, otestovat a lépe se tak rozhodnout.
  • MacBook, MacBook Pro i MacBook Air – na prodejně vystavujeme také nejnovější modely oblíbených počítačů. Nově také iMac Pro.
  • Apple Watch - v neposlední řadě máme také prostor vyhrazený pro Apple Watch, včetně krásných trendy pásků, se kterými budou vaše Apple Watch ještě atraktivnější!
  • Reproduktory – zakládáme si na kvalitě a proto rádi posloucháme kvalitní zvuk. V naší Apple prémiové prodejně můžete najít vždy několik vystavených modelů těch nejžádanějších reproduktorů, které zároveň přináší zvuk s vysokou kvalitou, protože v iSTYLE věříme, že život se má i vychutnávat. Všechny vystavené reproduktory ti rádi představíme v praxi na reálné hudbě, stačí nás navštívit!
  • Sluchátka – jsou nezbytnou součástí dnešního života. Sluchátka do uší, přes uši, bluetooth sluchátka na sport i na hraní her na PC nebo poslouchání profi hudby. Sluchátka si můžete i zkusit. Dostupná jsou jak v klasickém, tak v luxusním koženém provedení. Záleží jen na vás, co konkrétního preferujete.

Parkování

Pro vaše pohodlné nákupy a zábavu v obchodním centru a našem obchodě poskytuje Forum ve všední dny 90 minut parkování, o víkendu a o svátcích 180 minut zdarma.

Irena Syroťuková

usti@istyle.cz

Detail prodejny

Naše prodejny na mapě: