Praha | Revoluční

E-mail
Praha 110 00, Revoluční 1003/3
Parkování: Palladium, OD Kotva

Otevírací hodiny:

Po - Pá: 9 - 20 h | So - Ne: 10 - 18h
Telefon: Zákaznická podpora: 234768234

Popis

Prodejna v Revoluční ulici na Praze 1 je od roku 2006 první prodejnou společnosti iSTYLE a dodnes je vlajkovou lodí celé firmy. Na této prodejně najdete sehraný tým odborníků. Kromě výběru zboží značky Apple a jeho příslušenství ti tato prodejna nabídne odborný servis a poradenství.

Naši prodejci jsou tu pro vás, aby ti pomohli s výběrem produktů nebo třeba s tvorbou zakázkové konfigurace tzv. sestavení počítače na míru.

Záleží nám na tom, jak se u nás cítíte a proto je naše Apple prodejna krásně osvětlená měkkým světlem z podhledů a na vybraných místech je doplněna LED osvětlením tak, abyste si vychutnali barevné detaily a odstíny všech prodávaných zařízení.

Jaké produkty v naší Apple prodejně najdete?

Hlavní vlajkovou lodí jsou prémiová zařízení Apple, které jako Apple Prémiový Prodejce přinášíme.

Produkty, které nabízíme:

  • Apple iPhone – telefony máme vystavené, připravené k ozkoušení, abyste si mohli vybraný model pohodlně zkusit, otestovat a lépe se tak rozhodnout.
  • MacBook, MacBook Pro i MacBook Air – na prodejně vystavujeme také nejnovější modely oblíbených počítačů. Nově také iMac Pro.
  • Apple Watch - v neposlední řadě máme také prostor vyhrazený pro Apple Watch, včetně krásných trendy pásků, se kterými budou vaše Apple Watch ještě atraktivnější!
  • Reproduktory – zakládáme si na kvalitě a proto rádi posloucháme kvalitní zvuk. V naší Apple prémiové prodejně můžete najít vždy několik vystavených modelů těch nejžádanějších reproduktorů, které zároveň přináší zvuk s vysokou kvalitou, protože v iSTYLE věříme, že život se má i vychutnávat. Všechny vystavené reproduktory ti rádi představíme v praxi na reálné hudbě, stačí nás navštívit!
  • Sluchátka – jsou nezbytnou součástí dnešního života. Sluchátka do uší, přes uši, bluetooth sluchátka na sport i na hraní her na PC nebo poslouchání profi hudby. Sluchátka si můžete i zkusit. Dostupná jsou jak v klasickém, tak v luxusním koženém provedení. Záleží jen na vás, co konkrétního preferujete.

Autorizovaný poskytovatel servisu Apple

Apple servis v Praze poskytujeme na velmi vysoké úrovni již několik let. Díky tomu jsme zařazeni v síti prémiových servisů což ti umožňuje se k nám pohodlně objednat předem přes Apple službu locate.apple.com. Na prodejně v Revoluční máme zaběhlé servisní středisko, kam stačí nefunkční zařízení přinést a zbytek již zajistíme za vás. Svěřte se profesionálům. Naši servisní pracovníci mají veškeré potřebné akreditace a opravy probíhají rychle, hladce a spolehlivě. Stačí nám tak porouchané zařízení přinést a o zbytek se postaráme za vás. Usnadněte si s námi život! Více informací >

Zkontrolovat certifikaci nebo domluvit servisní schůzku >

Parkování

Přímo v Revoluční ulici ze směru od Vltavy po pravé straně v oranžové parkovací zóně po maximální dobu stání dvou hodin nebo podzemní garáže OD Kotva a podzemní garáže OD Palladium.

Vedoucí prodejny

Nara Tsaturjanova
revolucni@istyle.cz

Naše prodejny na mapě: