Ostrava | Avion

Email
Ostrava 700 30, Rudná 114/3114
Avion Ostrava

Otevírací hodiny:

Po - Ne: 9 - 21 h
Telefon: Zákaznická podpora: 234768234

Popis

Prodejna iSTYLE v obchodním centru AVION v časti Ostrava Zábřeh. Najdeš nás uprostřed obchodního centra v přízemí.

Jaké produkty v naší Apple prodejně najdeš?

Hlavní vlajkovou lodí jsou prémiová zařízení Apple, které jako Apple Prémiový Prodejce přinášíme.

Produkty, které nabízíme na Apple prodejně:

  • Apple iPhone – telefony máme vystavené, připravené k ozkoušení, aby sis mohl vybraný model pohodlně zkusit, otestovat a lépe se tak rozhodnout.
  • MacBook Pro, MacBook Air, iMac i Mac mini – na prodejně vystavujeme také nejnovější modely oblíbených počítačů. Nově také Mac Studio
    nebo Mac Pro.
  • Apple Watch - v neposlední řadě máme také prostor vyhrazený pro Apple Watch, včetně krásných trendy pásků, se kterými budou tvoje Apple Watch ještě atraktivnější.
  • Reproduktory – zakládáme si na kvalitě, a proto rádi posloucháme kvalitní zvuk. V naší Apple prémiové prodejně můžeš najít vždy několik vystavených modelů těch nejžádanějších reproduktorů, které zároveň přináší zvuk s vysokou kvalitou, protože v iSTYLE věříme, že život se má i vychutnávat. Všechny vystavené reproduktory ti rádi představíme v praxi na reálné hudbě, stačí nás navštívit!
  • Sluchátka – jsou nezbytnou součástí dnešního života. Sluchátka do uší, přes uši, bluetooth sluchátka na sport i na hraní her na PC nebo poslouchání profi hudby. Sluchátka si můžeš i zkusit. Dostupná jsou jak v klasickém, tak v luxusním koženém provedení. Záleží jen na tobě, co konkrétního preferuješ.

Autorizovaný poskytovatel servisu Apple

Apple servis v Ostravě poskytujeme na velmi vysoké úrovni již několik let. Díky tomu jsme zařazeni v síti prémiových servisů, což ti umožňuje se k nám pohodlně objednat předem přes Apple službu locate.apple.com. Na prodejně v Avionu máme zaběhlé servisní středisko, kam stačí nefunkční zařízení přinést a zbytek již zajistíme za tebe. Svěř se profesionálům. Naši servisní pracovníci mají veškeré potřebné akreditace a opravy probíhají rychle, hladce a spolehlivě. Stačí nám tak porouchané zařízení přinést a o zbytek se postaráme za tebe. Usnadni si s námi život!

Parkování

Kapacita parkoviště Shopping parku Avion disponuje více než 4 000 parkovacími místy a je samozřejmě zdarma.

Vedoucí prodejny

Lukáš Riška
avionostrava@istyle.cz

Specialisti pro firemní zákazníky

kontakty >

Naše prodejny na mapě: