Ostrava | Avion

Email
Ostrava 700 30, Rudná 114/3114
Avion Ostrava

Otevírací hodiny:

Po - Ne: 9 - 21 h
Telefon: Zákaznická podpora: 234768234

Popis

Prodejna iSTYLE v obchodním centru AVION v časti Ostrava Zábřeh. Najdete nás uprostřed obchodního centra v přízemí.

Jaké produkty v naší Apple prodejně najdete?

Hlavní vlajkovou lodí jsou prémiová zařízení Apple, které jako Apple Prémiový Prodejce přinášíme.

Produkty, které nabízíme:

  • Apple iPhone – telefony máme vystavené, připravené k ozkoušení, abyste si mohli vybraný model pohodlně zkusit, otestovat a lépe se tak rozhodnout.
  • MacBook, MacBook Pro i MacBook Air – na prodejně vystavujeme také nejnovější modely oblíbených počítačů. Nově také iMac Pro.
  • Apple Watch - v neposlední řadě máme také prostor vyhrazený pro Apple Watch, včetně krásných trendy pásků, se kterými budou vaše Apple Watch ještě atraktivnější!
  • Reproduktory – zakládáme si na kvalitě a proto rádi posloucháme kvalitní zvuk. V naší Apple prémiové prodejně můžete najít vždy několik vystavených modelů těch nejžádanějších reproduktorů, které zároveň přináší zvuk s vysokou kvalitou, protože v iSTYLE věříme, že život se má i vychutnávat. Všechny vystavené reproduktory ti rádi představíme v praxi na reálné hudbě, stačí nás navštívit!
  • Sluchátka – jsou nezbytnou součástí dnešního života. Sluchátka do uší, přes uši, bluetooth sluchátka na sport i na hraní her na PC nebo poslouchání profi hudby. Sluchátka si můžete i zkusit. Dostupná jsou jak v klasickém, tak v luxusním koženém provedení. Záleží jen na vás, co konkrétního preferujete.

Autorizovaný poskytovatel servisu Apple

Apple servis v Ostravě poskytujeme na velmi vysoké úrovni již několik let. Díky tomu jsme zařazeni v síti prémiových servisů což ti umožňuje se k nám pohodlně objednat předem přes Apple službu locate.apple.com. Na prodejně v Avionu máme zaběhlé servisní středisko, kam stačí nefunkční zařízení přinést a zbytek již zajistíme za vás. Svěřte se profesionálům. Naši servisní pracovníci mají veškeré potřebné akreditace a opravy probíhají rychle, hladce a spolehlivě. Stačí nám tak porouchané zařízení přinést a o zbytek se postaráme za vás. Usnadněte si s námi život! Více informací >

Zkontrolovat certifikaci nebo domluvit servisní schůzku >

Parkování

Kapacita parkoviště Shopping parku Avion disponuje více než 4 000 parkovacími místy a je samozřejmě zdarma.

Vedoucí prodejny

Lukáš Riška
avionostrava@istyle.cz

Naše prodejny na mapě: