Brno | Olympia

Email
Brno 664 42, U Dálnice 777
Olympia Brno

Otevírací hodiny:

Po - Pá: 10 - 21 h | So - Ne: 9 - 21 h
Telefon: Zákaznická podpora: 234768234

Popis

Prodejna iSTYLE v obchodním centru Olympia v jižní části Brna u dálnice D2 na exitu 3. Najdeš nás přímo v obchodní pasáži v přízemí.


Jaké produkty v naší Apple prodejně najdeš?

Hlavní vlajkovou lodí jsou prémiová zařízení Apple, které jako Apple Prémiový Prodejce přinášíme.

Produkty, které nabízíme na Apple prodejně:

  • Apple iPhone – telefony máme vystavené, připravené k ozkoušení, aby sis mohl vybraný model pohodlně zkusit, otestovat a lépe se tak rozhodnout.
  • MacBook Pro, MacBook Air, iMac i Mac mini – na prodejně vystavujeme také nejnovější modely oblíbených počítačů. Nově také Mac Studio
    nebo Mac Pro.
  • Apple Watch - v neposlední řadě máme také prostor vyhrazený pro Apple Watch, včetně krásných trendy pásků, se kterými budou tvoje Apple Watch ještě atraktivnější.
  • Reproduktory – zakládáme si na kvalitě, a proto rádi posloucháme kvalitní zvuk. V naší Apple prémiové prodejně můžeš najít vždy několik vystavených modelů těch nejžádanějších reproduktorů, které zároveň přináší zvuk s vysokou kvalitou, protože v iSTYLE věříme, že život se má i vychutnávat. Všechny vystavené reproduktory ti rádi představíme v praxi na reálné hudbě, stačí nás navštívit!
  • Sluchátka – jsou nezbytnou součástí dnešního života. Sluchátka do uší, přes uši, bluetooth sluchátka na sport i na hraní her na PC nebo poslouchání profi hudby. Sluchátka si můžeš i zkusit. Dostupná jsou jak v klasickém, tak v luxusním koženém provedení. Záleží jen na tobě, co konkrétního preferuješ.


Parkování

Kapacita parkoviště centra Olympia disponuje více než 4 000 parkovacími místy a je samozřejmě zdarma.

Vedoucí prodejny

Marek Brázda
olympia@istyle.cz

Specialisti pro firemní zákazníky

kontakty >

Naše prodejny na mapě: