Proč iPad

Ano, tohle umí.
A zvládá ještě víc.

Zvykni si dělat
náročné úkoly snadno.

iPad je tak všestranný, že zvládne každý úkol. Ať už pracuješ na projektu, vyjadřuješ svoji kreativitu, nebo hraješ strhující hru, iPad je zábavný a velmi výkonný způsob, jak to všechno provést. Dále najdeš jen několik z nespočtu věcí, které můžeš s iPadem přehledně zvládat.

Spouštěj nejnáročnější aplikace bez námahy.

iPad pracuje s těmi nejvýkonnějšími aplikacemi, které tě jen napadnou - Adobe Photoshop nebo Microsoft Office. Navíc je můžeš snadno používat dotykem.

Celodenní výdrž baterie.

Zůstaň produktivní a v pohybu po celý den.

Používej více aplikací najednou a pracuj mezi nimi na přeskáčku.

iPad umožňuje snadný a intuitivní multitasking. Pracuj bez problémů napříč aplikacemi. Pomocí funkce Slide Over nebo Split View můžeš pracovat s více aplikacemi najednou a dokonce přetahovat obsah mezi aplikacemi dotykem nebo trackpadem.

Wi-Fi, když je v dosahu.
Volání a mobilní data kdykoli.

Díky mobilním funkcím se s iPadem připojíš téměř odkudkoli. Takže ti nic neunikne, ani když jsi mimo dosah Wi-Fi.

Spravuj a sdílej všechny své věci pomocí Souborů.

V aplikaci Soubory můžeš všechny své věci procházet, organizovat anebo sdílet. Vše můžeš snadno spravovat na iPadu, iCloudu nebo v cloudových službách, jako je Box. Jednoduše se dostaneš i k souborům uloženým na flash disku nebo jiných externích zařízeních.

iPad Pro

Ultimátní zážitek z iPadu.

Více infromací

iPad Air

Výkonný. Barevný. Úžašný.

Více informací

Zapiš si to. Označ si to.
A vytvoř to nezapomenutelným.

iPad je opravdu multifunkční nástroj nabitý tolika vychytávkami, že ti bude přecházet zrak. Vezmi si do ruky Apple Pencil, připoj klávesnici a sranda může začít.

Vytvářej úchvatné poznámky s Apple Pencil.

Ať už si děláš poznámky ve třídě, píšeš si deník, nebo vymýšlíš konkrétní řešení čehokoli, iPad je vždycky připravený zachytit tvé nejjedinečnější nápady. Následně je můžeš snadno sdílet, dále rozvíjet a uvádět v život tak, jak se ti zachce.

Proměň ručně psanou poznámku na text.

Na iPadu může být tvůj rukopis stejně sofistikovaný jako psaný text. Začni s ručně psanou poznámkou a pak ji několika klepnutími zkopíruj a vlož jako psaný text kamkoliv.

Kresli dokonalé tvary rukou.

Nakresli obecně známé tvary pomocí Apple Pencil a sleduj, jak je rozpoznávání textu přeformuje do ideální podoby symbolu.

Apple Pencil

Vysni si to. Zapiš si to.

Více informací

Klávesnice pro iPad

Klávesnice, které tě nechají v úžasu.

Více informací

Tvoř na dokonalém plátně
jakýkoli projekt.

Meze se nekladou. Vše záleží jen na tvé fantazii. Videa, fotky, umělecká díla, skládání hudby. S iPadem máš v rukou ultimátně všestranný nástroj.

Foť nebo natáčej a okamžitě upravuj.

Zachyť dokonalý záběr a uprav ho podle přesně sebe pomocí sady výkonných vestavěných aplikací nebo aplikací třetích stran pro další úpravy. iPad umožňuje úpravy, prohlížení a sdílení všech tvých fotek a videí opravdu efektivně a přitom jednoduše.

Produkuj hudbu nebo nahrávej podcasty.

Audio aplikace pro iPad ti pomůžou se jednoduše učit, cvičit, nahrávat a tvořit. Klidně vydej album, spusť svůj podcast nebo připoj nástroj a jamuj s iPadem.

iPad a Mac tvoří perfektní tvůrčí tým.

Pomocí aplikace Sidecar můžeš bezdrátově rozšířit nebo zrcadlit displej Macu. iPad pak můžeš používat ke konkrétním úlohám nebo jako úžasný druhý displej.

Kouzelné vzdělávání na celý život.

S iPadem je jakékoli učení hračka. Bude tě doprovádět po celé tvé studium a bude ti plnohodnotným parťákem do všech dalších životních etap.

Skvělý začátek pro všechny typy učení.

V App Store najdeš obrovskou nabídku vzdělávacích aplikací, které mohou děti prozkoumávat i mimo školní lavice. Funkce Čas u obrazovky umožňuje zobrazit a nastavit limity času, který děti stráví v aplikacích, na webových stránkách a dalších zařízeních.

Zvyš úroveň svých dovedností o kousek dál.

iPad otevírá svět vzdělávacích příležitostí navržených a vyučovaných odborníky. Absolvuj kurz produktového designu nebo si nech poradit s kinematografií od oceněného režiséra.

Odhal svět kolem sebe pomocí rozšířené reality (AR).

Rozšiř své znalosti pomocí výukových aplikací s rozšířenou realitou (AR). Ponoř se do hloubky lidského těla nebo namiř iPad na hvězdy a prohlédni si souhvězdí nad sebou.

iPad mini

Malé rozměry. Velké možnosti.

Více informací

iPad

Úžasně schopný. Překvapivě dostupný.

Více informací

Se starším k nám.
S úplně novým od nás.

S naším iSTYLE programem ,,Výkup online" nám stačí, když nám přineseš tvůj starší iPad a kredit na úplně nový kousek jsou tvoje. Výhodný jak pro tebe, tak pro naší planetu.

Zjisti hodnotu tvého iPadu

Který iPad je pro tebe ten pravý?


Porovnej všechny modely

Ultimátní
iPad zážitek.

Od 22 990 Kč

Výkonný. Barevný.
Úžasný.

Od 16 990 Kč

Úžasně schopný.
Překvapivě dostupný.

Od 9 990 Kč

Malé rozměry.
Velké možnosti.

Od 11 490 Kč