Tady najdeš Apple AirPods Max

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Apple AirPods Max

AirPods Max jsou bezdrátová over-ear sluchátka, která se vyznačují vysokou kvalitou zvuku, luxusním designem a pokročilými funkcemi.

  • Vynikající zvuk - AirPods Max nabízejí vynikající zvukový projev díky vlastnímu vývoji reproduktorů, adaptivnímu rovnovážení zvuku a prostorovému zvuku.
  • Aktivní potlačení hluku - Stejně jako u AirPods Pro mají i AirPods Max aktivní potlačení hluku (ANC), které dokáže efektivně eliminovat okolní hluk a zajistit klidné poslechové prostředí.
  • Vysoká kvalita materiálů - AirPods Max jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, včetně hliníkového rámu a měkkých materiálů na náušnicích a popruhu.
  • Prostorový zvuk - Díky technologii prostorového zvuku slibují AirPods Max pohlcující poslechový zážitek, který simuluje zvuk v reálném prostoru.
  • Výdrž baterie - Baterie AirPods Max umožňuje dlouhou dobu poslechu a jsou schopny udržet nabití po delší dobu.

Pokud tě zajímají kvalitní zvukové zážitky a pokročilé funkce, AirPods Max jsou určitě lákavou volbou.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPad >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie