MacBook Pro 14″. Neskutečná rychlost. Brilantní displej. Profesionál v každém směru. 14palcový MacBook Pro zvyšuje svůj náskok díky neuvěřitelně vyspělému čipu M3, který disponuje pořádnou rychlostí a schopnostmi. Má nádherný Liquid Retina XDR displej a vydrží na baterii až 22 hodin. Více 

14palcový MacBook Pro zvyšuje svůj náskok díky neuvěřitelně vyspělému čipu M3, který disponuje pořádnou rychlostí a schopnostmi. Má nádherný Liquid Retina XDR displej a vydrží na baterii až 22 hodin.


Čip Apple M3 má 8jádrové CPU a 10jádrové GPU s hardwarově akcelerovaným sledováním paprsků, takže na něm budeš bleskově zvládat každodenní multitasking a v pohodě se můžeš pouštět do editování tisíců fotek nebo střihu 4K videí.

M3 Pro má až 12jádrové CPU a až 18jádrové GPU s hardwarově akcelerovaným sledováním paprsků. To je ohromný výkon na náročné pracovní postupy, jako jsou třeba manipulace s gigapixelovými panoramatickými záběry nebo kompilace miliónů řádků kódu.

M3 Max s až 16jádrovým CPU a až 40jádrovým GPU disponuje extrémním výkonem na zvládání nejnáročnějších pracovních postupů včetně rendrování propracovaného 3D obsahu nebo vývoje transformačních modelů s miliardami parametrů.

Až 24 GB jednotné paměti zaručuje, že všechno reaguje bezprostředně a plynule. Ze superrychlého SSD úložiště s kapacitou až 2 TB se aplikace spouštějí a soubory otvírají okamžitě.

Až 36 GB (M3 Pro) nebo až 128 GB (M3 Max) jednotné paměti zaručuje, že všechno reaguje bezprostředně a plynule. Ze superrychlého SSD úložiště s kapacitou až 4 TB (M3 Pro) nebo až 8 TB (M3 Max) se aplikace spouštějí a soubory otvírají okamžitě.

14,2palcový Liquid Retina XDR displej s extrémním dynamickým rozsahem při zobrazení HDR obsahu dosahuje trvalého jasu 1 000 nitů a SDR obsah zobrazuje s jasem až 600 nitů. A protože podporuje profesionální referenční režimy, můžeš se i na cestách spolehnout na nejlepší výsledky.

S 1080p FaceTime HD kamerou, soustavou tří mikrofonů studiové kvality a 6reproduktorovou zvukovou soustavou, která podporuje prostorový zvuk, budeš vypadat a znít skvěle.

Nabízí také nabíjecí port MagSafe, 2 nebo až 4 porty (M3 Pro, Max) Thunderbolt / USB 4, slot na kartu SDXC, port HDMI a sluchátkový konektor. Můžeš se u něj spolehnout na rychlé bezdrátové připojení přes Wi‑Fi 6E a Bluetooth 5.3. M3 podporuje jeden externí monitor. V konfiguraci s čipem M3 Pro k němu připojíš až dva externí monitory, s M3 Max dokonce až čtyři.

Celohliníková unibody konstrukce je výjimečně odolná a vyrábí se ve dvou barevných variantách – vesmírně černé a stříbrné. A bezplatné aktualizace softwaru jsou zárukou, že všechno bude hladce fungovat dlouhé roky.

  • 16 CPU jader
  • 40 GPU jader
  • 128 GB jednotné paměti
  • 22 hodin výdrž baterie
Užitečné odkazy:

Porovnání Maců >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >

 

Procházet kategorie