MacBook Air je nejtenčí a nejlehčí notebook Apple – s turbo výkonem čipu Apple M1. Má dramaticky rychlejší CPU i grafiku. Čip M1, který představuje ohromný skok ve výkonu CPU, GPU i strojového učení a na baterii s výdrží až 18 hodin toho zvládneš daleko víc než dřív. Více 
Čip M1, který představuje ohromný skok ve výkonu CPU, GPU i strojového učení a na baterii s výdrží až 18 hodin toho zvládneš daleko víc než dřív.
16jádrový Neural Engine zvládá komplexní úlohy strojového učení. S 8 GB jednotné paměti všechno odsýpá rychle a plynule. Dopřej si rozlet s baterií, co vydrží až 18 hodin. Ze závratně rychlého SSD úložiště se aplikace spouštějí hned a soubory otvírají okamžitě. Konstrukce bez větráčku pro naprosto tichý chod. 13,3palcový Retina displej s širokým barevným rozsahem P3 vykresluje obraz v živých barvách a s úžasnými detaily. Díky FaceTime HD kameře s vyspělým obrazovým signálovým procesorem budeš při videohovorech vypadat skvěle. Soustava tří mikrofonů zaměřuje hlas a potlačuje ruchy kolem. Rychlé bezdrátové připojení přes Wi‑Fi 6. Dva porty Thunderbolt na nabíjení a připojení doplňků. Podsvícený Magic Keyboard s Touch ID na bezpečné odemykání a platby.

  • Apple M1 čip
  • 8jádrové GPU
  • 8jádrové CPU
  • Až 18 hodin výdrž baterie
Užitečné odkazy:

Porovnání MacBooků >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >

 

Procházet kategorie