Mac mini. Nejvšestrannější desktop. Vyber si čip Apple M1 nebo nově nejvýkonnější čip Apple M2 a M2 Pro. Intuitivní. Neskutečně výkonný. A vymyšlený tak, aby ti pomáhal pracovat, tvořit nebo si hrát způsobem, o jakém se ti ani nesnilo. To je Mac mini. Více 
Intuitivní. Neskutečně výkonný. A vymyšlený tak, aby ti pomáhal pracovat, tvořit nebo si hrát způsobem, o jakém se ti ani nesnilo. To je Mac mini.
Na výběr máš ze dvou variant. Čip Apple M1 s 8jádrovým CPU pracuje až se 16 GB superrychlé jednotné paměti. Tenhle souvislý blok paměti s vysokou propustností a nízkou latencí umožňuje aplikacím efektivně sdílet data mezi CPU, GPU a Neural Enginem. Takže všechno odsýpá rychle a plynule. Druhý, novější Mac mini se pyšní čipem Apple M2 a M2 Pro. Až 12jádrové CPU podává až 1,9× vyšší výkon při úpravách obrovských fotek. Až 19jádrové GPU podává až 2,6× vyšší výkon na střih videa a 3D modelování. 16jádrový Neural Engine umožňuje vyspělé strojové učení. 8 až 32 GB jednotné paměti se stará o to, aby všechno běželo rychle a plynule. Podporuje až dva displeje. Rychlé bezdrátové připojení přes WiFi 6E. Dva porty Thunderbolt 4, jeden port HDMI, dva porty USB‑A, sluchátkový konektor a gigabitový nebo 10Gb ethernet.

  • Na výběr Apple M1 nebo Apple M2 a M2 Pro
  • 16jádrový Neural Engine
  • Až 32jádrové CPU
  • Až 19jádrové GPU
Užitečné odkazy:

Porovnání Maců >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >

 

Procházet kategorie