iMac teď se supervýkonným čipem M3. Ikonický design. Špička mezi all‑in‑one počítači s fantastickým 24palcovým displejem, ikonickým designem a prvotřídní kamerou, mikrofony a reproduktory. iMac je ideální na práci i na hraní. Více 

Špička mezi all‑in‑one počítači s fantastickým 24palcovým displejem, ikonickým designem a prvotřídní kamerou, mikrofony a reproduktory. iMac je ideální na práci i na hraní.


M3 - S čipem Apple další generace ti půjde všechno rychleji od ruky. S lehkostí zvládá práci i zábavu – od vytváření prezentací až po hry.

24palcový Retina 4,5K displej má jas 500 nitů a podporuje zobrazení jedné miliardy barev. Všechno od streamování filmů až po úpravy fotek je na něm krásně ostré a barevné.

S 1080p FaceTime HD kamerou, soustavou tří mikrofonů studiové kvality a 6reproduktorovou zvukovou soustavou, která podporuje prostorový zvuk, budeš vypadat a znít skvěle.

iMac má na rychlém SSD úložišti spoustu místa na všechny tvoje knihovny fotek a videí, soubory a aplikace.

iMac má dva porty Thunderbolt / USB 4, až dva porty USB 3 a sluchátkový konektor. (Navíc se dá objednat i s gigabitovým ethernetem.) Můžeš se u něj spolehnout na bezdrátové připojení přes Wi‑Fi 6E a Bluetooth 5.3.

Když budeš používat různá zařízení Apple současně, dokážeš úžasné věci. Zkopíruj něco na iPhonu a vlož to na iMacu. Vyřizuj na iMacu FaceTime hovory i textové konverzace ve Zprávách. A to je teprve začátek.

Mac je navržený tak, aby se s ním dalo snadno naučit. Takže se na něm můžeš hned pustit do toho, co tě baví.

  • Supervýkonný čip M3
  • 24palcový Retina 4,5K displej
  • iMac má na rychlém SSD úložišti spoustu místa
  • Má dva porty Thunderbolt
Užitečné odkazy:

Porovnání Maců >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >

 

Procházet kategorie