Brašna na MacBook Pro 14" tomtoc Premium - šedá

SKU
K-TOM-H21-C01G01
 

Dostupnost

Detaily

Brašna na MacBook Pro 14" tomtoc Premium - šedá

Vysoce kvalitní materiály, dokonalá ochrana vašeho notebooku a precizní designérské zpracování - to je brašna Tomtoc H21. Ať už se chystáte na každodenní jízdu autobusem nebo pracovní cestu do zahraničí, Tomtoc se stane vašim věrným spolucestujícím

Ačkoli je brašna Tomtoc dimenzována především pro 14“ MacBook Pro, skvěle padne i dalším notebookům a tabletům s úhlopříčkou 14“ a méně. Většina majitelů brašny docení především promyšlený organizační systém, který nabízí čtyři dostatečně velké kapsy s vysoce bezpečnými zipy YKK a magnetickým zapínáním.

Všechny kapsy jsou podšity měkkým, jemným flísem, který zařízení chrání před nárazem i poškrábáním. Kromě vašeho laptopu brašna pojme mnoho dalších věcí, ať už hovoříme o příslušenství nebo každodenních osobních potřebách.

O bezpečnost přenášeného zařízení se postarají vyztužené spodní rohy brašny, které váš notebook či tablet ochrání i při sebevětších nárazech. Brašna je extrémně lehká a díky delším popruhům a pohodlné rukojeti z veganské kůže nepřekáží ani při delších cestách.


Hlavní vlastnosti

  • Promyšlený organizační systém
  • Vyztužené rohy
  • Kvalitní materiály
  • Bezpečné zapínání

Technické informace

Výrobce
tomtoc
EAN
6971937063977
Materiál
Polyester
Velikost
14"
Typ obalu
Brašna
Mac kompatibilita
MacBook Pro 14" (M1, 2021)

Product declaration