Blog

Zapomněli jste svůj přístupový kód? Takto obnovíte svůj iPhone

V případě, že několikrát za sebou zadáte nesprávný přístupový kód, iPhone se automaticky zamkne časovým zámkem. Jestliže se pak budete snažit až příliš, Apple může smazat veškerý obsah na vašem zařízení. Pojďme se podívat na to, jak eliminovat ztrátu všech dat, pokud se vám telefon uzamknul.

Více

Jak zdarma zvýšit úložný prostor iPhonu o 100 GB

Kolik místa potřebuju? Jedná se o jednu z nejčastějších otázek při nákupu nového iPhonu. Všichni totiž vědí, že po nákupu již paměť nijak nezvětšíte. Pokud jste zjistili, že vám paměť nestačí, čtěte dále!

Více

Používáte sdílený iPad? Podívejte se na tato nastavení

Pro mnoho domácností je nákup iPadu něco, jako když se kupuje počítač. Zejména s Pro variantou, ale i klasické základní verze tabletu poslouží jako perfektní zařízení pro konzumaci obsahu. Pojďme se podívat na to, jak nejlépe doma iPad sdílet.

Více

Na co si dát pozor při nákupu a prodeji Apple Watch z druhé ruky

Při prodeji použitých Apple Watch klidně může nastat problém, že je nový majitel nemůže aktivovat. To pochopitelně povede k několika trapným minutám a zmatenému drbání se na hlavě. Ukážeme vám, na co si dát pozor před tím, než prodáte nebo koupíte Apple Watch z druhé ruky, aby se vás popsaná situace netýkala.

Více

12,9“ iPad Pro. Vážně stojí za to?

12,9“ iPad Pro jsme začali používat v roce 2015. Už je to nějaký ten pátek… konečně však Apple updatoval svůj našlapaný tablet. Proč? Protože je to nejlepší tablet na světě.

Více

Test 10,5“ iPadu Pro

Minulý pátek se nám do redakce dostal na otestování nový 10,5“ iPad Pro, měli jsme tak již pět dní na jeho testování. Hned po pěti minutách jsme však věděli, čím dnešní recenzi odstartujeme. Slova, kterými bychom krátce shrnuli to, v co se nový iPad Pro proměnil. Zjistili jsme totiž, že o novince můžeme mluvit pouze v superlativech. Jde o nejlepší iPad, který byl kdy vytvořený – o tom není pochyb. Abychom byli přesnější – iPad je nyní v takové formě, v jaké měl být vždycky.

Více

Jak odebrat předplatné na iPhonu

Aplikace pro iPhone, iPad i Apple TV v sobě často obsahují i možnost předplatného, jež pro nezkušenějšího uživatele může být hotovým bludištěm, z něhož se po vkročení nemůže vymotat. Dnešní článek vám ukáže, kde naleznete všechna potřebná nastavení, abyste zbytečně neutráceli peníze.

Více

K čemu je dnes dobrá Apple TV? – Komentář

Apple s velkými ambicemi vydal čtvrtou generaci své Apple TV před rokem a půl. Už v té době bylo těžké najít, v čem je zábavní systém od Applu tak dobrý, pokud jsme samozřejmě nekoukali jen na sliby, nápady a spekulace. V dnešním textu jsme se snažili najít odpověď.

Více

Jak vyčistit špinavý Lightning port

Nabíjecí konektor Lightning je jako váš pupík, magnet na nečistoty. A jelikož se váš telefon pravidelně nesprchuje, nabíjení může být po čase nestabilní, naštěstí se dá vše snadno vyřešit.

Více

Aplikace, která vám pomůže s Live Photos

Funkce Live Photo (resp. „živá fotka“) se může někdy zdát jako zbytečná možnost, která je dokonce až otravná, zejména tedy když nevíte, jak ji vypnout. Nepanikařte, připoutejte se, protože vám ukážeme skvělou aplikaci, jež vám s pohyblivými fotografiemi pomůže.

Více

Aplikace pro fotografování s iPhonem

Telefony Applu jsou známé svými dobrými fotoaparáty. Společnost se na tuto stránku vždy pečlivě zaměřovala, zejména u iPhonu 7 Plus. Pokud ale chcete povznést své fotografování na profesionálnější úroveň, přinášíme vám pár aplikací, které vám mohou pomoci.

Více

Items 505 to 516 of 520 total

Page