Dobře se vyspěte! Jak měřit a zlepšit spánek pomocí funkce Večerka

Vyspali jste se dnes dobře? Pravděpodobně ne. Neuvěřitelných 45 % populace si stěžuje na problémy se spánkem. Pokud chcete spát lépe, vyzkoušejte funkci Večerka v iOS.

Snapseed: Dostaňte maximum z fotek na iPhonu

Snapseed je jedna z nejlepších aplikací pro úpravu fotografií, která obsahuje obrovskou řadu výkonných nástrojů a možností, jak vylepšit fotografie. Ať už jste začátečník nebo zkušený fotograf, tato aplikace vám má skutečně co nabídnout.

Podepisujte PDF dokumenty elektronicky na iPhonu a Macu

Když obdržíte v PDF dokument, který musíte podepsat, nepotřebujete tiskárnu, pero a skener jako za starých časů. Dokumenty teď můžete podepisovat přímo na iPhonu v aplikaci Pošta nebo na počítači Mac s aplikací Náhled. Ušetříte tak spoustu času a papíru.

Používejte Náhled na Macu jako profesionál

Náhled pro Mac je jako švýcarský armádní nůž – na povrchu může vypadat jako obyčejný prohlížeč obrázků, ale když se ponoříte hlouběji, objevíte ohromné množství velmi užitečných funkcí. Znáte některé z nejlepších triků?

Jak psát poznámky přímo do přílohy e-mailu v iOS

Věděli jste, že ve vašem iPhonu nebo iPadu můžete upravovat přílohy e-mailu přímo v aplikaci Mail? Díky vestavěnému nástroji Markup můžete snadno a rychle přidávat kresby, texty, zvětšovací okno lupy nebo digitální podpisy.

Kde trávíte svůj čas?

Každý je pravděpodobně nejčastěji doma, v práci nebo ve škole… a kde ještě jinde? Najdeme vás spíše v supermarketu nebo v posilovně? Pojďme se podívat na jednu skrytou funkci iOS, která vám ukáže vaše časté lokace (a způsob, jak tato data je odstranit) a dvě aplikace, které vám tyto informace předkládají přehledně a zajímavě.

BeoPlay E8 2.0 – Reloaded

E8 byla dobrá sluchátka, ale měla několik slabých stránek, které mě hodně zlobily. Otázka je tedy jasná: dokázali tyto problémy opravit a vytvořit novou verzi sluchátek, která bude připravená na požadavky budoucnost?

Opatrnosti nikdy nezbývá – Jak používat Tíseň SOS na zařízeních Applu

"Doufej v nejlepší, připrav se na nejhorší.“ Vždy je lepší být připraven na špatnou situaci, která se nikdy nestane, souhlasíte? V prvním článku jsme vás seznámili s funkcí Tíseň SOS zařízení Applu a nyní je na čase se naučit, jak na tísňovou linku zavolat.

Nové AirPods – Na cestě k dokonalosti

Před dvěma týdny jsem vyměnil nejlepší sluchátka na světě za jejich nejnovější verzi. Do zařízení bylo přidáno jen několik nových funkcí, ale všechno se o trochu vylepšilo. Co to znamená konkrétně?

Zahrajte si na svém iPhonu – 4 snadné a zábavné aplikace pro tvorbu hudby

Pokud milujete hudbu a zkoušeli jste někdy hrát na hudební nástroj, asi víte, jak náročný proces učení může být. Naštěstí nemusíte být virtuos, abyste své kreativitě dali volnost v hudbě. S těmito aplikacemi je hudební tvorba natolik snadná, že si ji můžete užít.

YAZIO – Pro váš zdravý jídelníček

S příchodem jara často cítíme novou energii a motivaci ke zdravějšímu životnímu stylu. Chcete zhubnout, udržovat se v kondici nebo jen mít přehled o tom, co každý den jíte? Dobře zvolená aplikace vám pomůže činit informovanější dietní rozhodnutí a žít zdravěji. Dovolte, abychom vám představili YAZIO – váš jídelní deník a mnoho dalšího.

Jak přidat kouzelné odkazy, které začnou konverzaci iMessage a mnohem více

Podívejte se s námi, jak vytvořit odkazy na jednotlivé aplikace v e-mailu nebo v dokumentu. Specifické odkazy mohou otevřít konverzace v různých aplikacích nebo vyhledat slovo ve Slovníku. Může to znít komplikovaně, ale ve skutečnosti je to hračka.

Items 505 to 516 of 587 total

Page