Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II - bílá

SKU
B 870730-0020
 

Dostupnost

Detaily

Vše na míru

Vždy získáte tu nejlepší kvalitu zvuku, protože technologie CustomTune jej automaticky přizpůsobí vašim uším. Pohodlně je udržíte díky měkkým nástavcům do uší a stabilizačním páskům, které se dodávají ve třech velikostech. Pak si v aplikaci Bose Music vyzkoušejte test přizpůsobení, abyste se ujistili, že je to správně.

Nalaďte se a vypněte

V tichém režimu, kdy ztlumíte okolní hluk pomocí nejlepšího potlačení hluku na světě, zažijete naprosté blaho. Když je čas věnovat pozornost, režim Aware Mode umožňuje dostatečnou průhlednost, abyste slyšeli své okolí nebo se zapojili do přátelské konverzace. Technologie ActiveSense™ v režimu Aware Mode dokáže ztlumit hlasitý hluk v pozadí až na doraz nebo jej zjemnit na zvládnutelnou hlasitost.

Poslechněte si rozdíl

Bose přináší realistický a vyvážený zvuk, kterého dosahuje díky inovativní technologii vytvořené na míru menším zařízením. Už žádné "co?" během hovorů díky vestavěným mikrofonům, které odfiltrují okolní hluk, aby se váš hlas soustředil a hovor byl zřetelný. Přizpůsobení můžete ještě více rozšířit pomocí nastavitelného ekvalizéru v aplikaci Bose Music. Ovládejte úrovně basů, středů a výšek podle potřeby.

V jednoduchosti je kouzlo

Udržujte energii po celý den díky výdrži baterie až šest hodin na jedno nabití a nabíjecímu pouzdru, které pojme další tři nabití. Nechte telefon tam, kde je. Pomocí funkce Simple Touch můžete ovládat hudbu, přijímat hovory a upravovat hlasitost přímo z povrchu sluchátek. Průvodce nastavením a ovládání v aplikaci Bose Music udržuje vaše sluchátka v aktuálním stavu. Spravujte připojení Bluetooth®, předvolby zvuku a další funkce.

Hlavní vlastnosti

  • Prvotřídní potlačení hluku
  • Vysoce věrný zvuk
  • Odolnost vůči potu a povětrnostním vlivům
  • Výdrž baterie až 6 hodin

Technické informace

Výrobce
Bose
Typ sluchátek
Bluetooth, Do uší
MagSafe
Ne
iPhone kompatibilita
iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. - 3. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s nebo novější, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
Mikrofon
4 mikrofony v každém sluchátku
Napájení a baterie
Výdrž baterie: Až 6 hodin
Doba nabíjení sluchátek: 1 hodina
Doba nabíjení nabíjecího pouzdra: 3 hodiny
Doba rychlého nabíjení: 20 minut po dobu 2 hodin
Způsob nabíjení baterie: USB-C
Typ baterie (sluchátka): Lithium-iontová
Typ baterie (pouzdro): lithium-iontová
Funkce automatického zapnutí/vypnutí pro úsporu baterie
Rozměry
Sluchátka: 1,2 mm x 0,68 mm x 0,88 mm
Nabíjecí pouzdro: 2,61 mm x 2,34 mm x 1,05 mm
Co je v balení?
2 sluchátka Bose QuietComfort® Earbuds II
Sada Bose Fit Kit:
3 páry nástavců do uší (malý, střední, velký)
3 páry stabilizačních pásků (1, 2, 3)
Nabíjecí pouzdro
Kabel USB-C® (A-C) (12")
Stručný návod k použití
Bezpečnostní list
Komentář
Sluchátka do uší: Odolnost proti potu a vodě (IPX4)
Špunty do uší: Ušní límec: silikonový
Pouzdro: Tvrdý plast

Product declaration