Praha | Metropole Zličín

Email
Praha 155 21, Řevnická 1
Metropole Zličín

Otevírací hodiny:

Po - Ne: 9 - 21 h
Telefon: Zákaznická podpora: 234768234

Popis

Skvěle dostupná prodejna v Metropoli Zličín, kterou pohodlně najdete přímo na žluté lince metra B.
Najdete nás v přízemí u hlavního vchodu č. 3 naproti info stánku.

Záleží nám na tom, jak se u nás cítíte a proto je naše Apple prodejna krásně osvětlená měkkým světlem z podhledů a na vybraných místech je doplněna LED osvětlením tak, abyste si vychutnali barevné detaily a odstíny všech prodávaných zařízení.

Naši prodejci jsou tu pro vás, aby ti pomohli s výběrem produktů nebo třeba s tvorbou zakázkové konfigurace tzv. sestavení počítače na míru.

Jaké produkty v naší Apple prodejně najdete?

Hlavní vlajkovou lodí jsou prémiová zařízení Apple, které jako Apple Prémiový Prodejce přinášíme.

Produkty, které nabízíme:

  • Apple iPhone – telefony máme vystavené, připravené k ozkoušení, abyste si mohli vybraný model pohodlně zkusit, otestovat a lépe se tak rozhodnout.
  • MacBook, MacBook Pro i MacBook Air – na prodejně vystavujeme také nejnovější modely oblíbených počítačů. Nově také iMac Pro.
  • Apple Watch - v neposlední řadě máme také prostor vyhrazený pro Apple Watch, včetně krásných trendy pásků, se kterými budou vaše Apple Watch ještě atraktivnější!
  • Reproduktory – zakládáme si na kvalitě a proto rádi posloucháme kvalitní zvuk. V naší Apple prémiové prodejně můžete najít vždy několik vystavených modelů těch nejžádanějších reproduktorů, které zároveň přináší zvuk s vysokou kvalitou, protože v iSTYLE věříme, že život se má i vychutnávat. Všechny vystavené reproduktory ti rádi představíme v praxi na reálné hudbě, stačí nás navštívit!
  • Sluchátka – jsou nezbytnou součástí dnešního života. Sluchátka do uší, přes uši, bluetooth sluchátka na sport i na hraní her na PC nebo poslouchání profi hudby. Sluchátka si můžete i zkusit. Dostupná jsou jak v klasickém, tak v luxusním koženém provedení. Záleží jen na vás, co konkrétního preferujete.

Parkování

Parkování zdarma pro více než 2 000 aut na přilehlém parkovišti.

Vedoucí prodejny

Petra Valjentová
zlicin@istyle.cz

Naše prodejny na mapě: