Powerbanka pro iPhone a Apple Watch Belkin Valet Charger (6700 mAh):

Powerbanka pro iPhone a Apple Watch Belkin Valet Charger (6700 mAh)

SKU
F8J201BTSLV
Belkin Valet Charger je univerzální powerbanka, se kterou můžete nabíjet svůj iPhone, jiný smartphone, Apple Watch nebo jakékoli další příslušenství, které lze dobít z USB. Nabíječka má kapacitu 6700 mAh, což je dostatek energie pro několikanásobné dobití jak iPhonu tak i Apple Watch. Nebo obou najednou.
Koupit na splátky

Powerbanka pro iPhone a Apple Watch Belkin Valet Charger (6700 mAh)

Valet nabíječka je více než jen výkonná přenosná baterie s kapacitou 6700 mAh. Vestavěný modul pro magnetické nabíjení nabízí řešení pro vaše Apple Watch, zatímco port USB využijete k nabití vašeho iPhonu.

Několik nabití v řadě

Kapacita 6700 mAh znamená dostatek šťávy, abyste své hodinky Apple Watch dobili hned 8x, aniž byste museli použít napájení ze sítě. iPhone můžete dobít až 3x.

Sdílená energie

S jedním portem USB a jedním vestavěným modulem magnetického nabíjení pro Apple Watch můžete sdílet baterii Valet Charger 6700mAh mezi oběma zařízeními a nabíjet je současně.

Rychlé a bezpečné nabíjení

Inteligentní čipy uvnitř nabíječky Valet Charger automaticky detekují připojená zařízení, začnou okamžitě nabíjet a zajistí optimální a bezpečné nabíjení v co nejkratší době.

Bleskurychlé dobití nabíječky

Samotná nabíječka je nabíjena pomocí dodaného kabelu micro-USB. Pokud ji potřebuje dobít, jednoduše ji připojte k elektrické zásuvce nebo jinému zdroji napájení pomocí dodaného kabelu a vstup 2,4 A už se postará o rychlé dobití.

Hlavní vlastnosti

  • Kapacita 6700 mAh
  • Duální dobíjení dvou zařízení současně
  • Vestavěný magnetický modul pro nabíjení Apple Watch
  • USB výstup pro nabíjení iPhonu - 1 A
  • Až 8 dobití Apple Watch
  • Až 3 dobití iPhonu

Obsah balení

  • Powerbanka pro iPhone a Apple Watch Belkin Valet Charger (6700 mAh)
Výrobce
Belkin
EAN
745883717217
Výprodej
Ne
Barva
stříbrná
iPhone kompatibilita
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s/SE, iPhone 5c
Kompatibilita
Apple Watch 38mm, Apple Watch 42mm
Napájení a baterie
6700 mAh
Co je v balení?
Powerbanka pro iPhone a Apple Watch Belkin Valet Charger (6700 mAh)