Výměna baterie v servisních centrech iSTYLE

Baterii u svého iPhonu si můžete nechat vyměnit i v servisech iSTYLE.
U zařízení, která splňuji záruční podmínky je tato služba bezplatná, v ostatních případech podle ceníku.

Model Cena
iPhone 5 / 5c / 5s 2 260
iPhone SE a novější 840

Modely, u kterých lze vyměnit baterii za sníženou cenu nebo bezplatně

Podmínkou pro bezplatnou výměnu je splnění standardních záručních podmínek. Telefon tak nesmí být mechanicky poškozen, případně zasažen kapalinou a musí obsahovat originální klíčové díly, zejména samotnou baterii. Nadměrné poškození všeobecně znemožňuje samotnou opravu, v takových případech je nutné toto poškození vyřešit jako první.

Všem zákazníkům před předáním k opravě doporučujeme zálohovat data, v některých případech je nutné zařízení uvést do továrního nastavení, čímž jsou veškerá data smazána. Dále je nutné deaktivovat funkci Find My iPhone, a to pro případ, že by výměna baterie nepomohla a bylo by potřeba opravu řešit výměnou celého zařízení za bezvadný kus. Důležité je také odstranit ze zařízení ochranné prvky, jako obal a ochranné sklo, ale také nalepovací platební karty a podobné doplňky.

Doba opravy se pak odvíjí od momentálního počtu zakázek v jednotlivém servisním centru a dostupnosti baterií u výrobce, doporučujeme proto sledovat naše stránky, kde se průběžně objevují informace o dostupnosti a časových možnostech opravy, případně se informovat přímo v našich servisních centrech.

V současnosti máme skladem baterie pro všechny typy zařízení.

Zákazník se ohledně výměny baterie může zastavit na kterékoliv z prodejen iSTYLE, případně přímo v našich servisních střediscích, která naleznete v Praze (Palladium a Revoluční) a Brně (Galerie Vaňkovka).