ByeBack -2000 Kč

2 000 Kč na nový Mac

Vykoupíme od tebe starší zařízení jakékoli značky a k tomu
ti přidáme bonus 2 000 Kč na zbrusu nový Mac.

ByeBack -2000 Kč

Chceš si pořídit nový Mac
a navíc výhodně zhodnotit
své starší zařízení?

ByeBack -2000 Kč

Dones ho k nám a my jej vykoupíme.
Nemusí to být jen Apple a nemusí
být jen jedno.

ByeBack -2000 Kč

Navíc od nás dostaneš 2 000 Kč bonus
na nákup nového Macu. Nabídka
je časově omezena.

Vyber si svůj Mac

MacBook Pro

ByeBack -2000 Kč Koupit

MacBook Air

ByeBack -2000 Kč Koupit

iMac

ByeBack -2000 Kč Koupit

Za kolik vykoupíme tvé zařízení?

Model/konfigurace

Získejte

O kolik si můžeš snížit cenu tvého nového MacBooku?

Podívej se na příklady kolik můžeš ušetřit.

Samsung Galaxy S10 512GB G973F iPhone X 256GB MacBook Air 13" 128GB Huawei Mate 20 Pro 6GB/128GB
Počáteční cena 23 232 Kč 29 480 Kč 24 990 Kč 16 550Kč
Zapnutí přístroje Ano Ano Ano Ano
Displej je v bez poškození Ano Ano Ano Ano
Přední i zadní část krytu v běžném stavu Ano Ano Ano Ano
Tlačítka řádně fungují Ano Ano Ano Ano
Zařízení je nové nepoužité Ne Ne Ne Ne
Originál krabice a příslušenství Ano Ano Ano Ano
Výkupní cena 13 292 Kč 11 801 Kč 10 733 Kč 9 690 Kč

Proč si pořídit nový MacBook u nás?

Protože ti vykoupíme jakékoliv funkční telefony, iPady nebo počítače.
A podpoříme tvoji recyklo aktivitu bonusem z naší kapsy.

Přinést můžeš zařízení jakékoli značky i po více kusech. Vykupujeme telefony, počítače i tablety.

K výkupu není nutné dodat původní balení ani příslušenství. Stačí nám jen samotné zařízení a chvilka tvého času.

U nás jsou tvoje data v bezpečí. Pokud budeš mít zájem, můžeme ti tvoje data bezpečně přenést ze starého zařízení na nové.

Zařízení recyklujeme tím, že ho vracíme do oběhu – postaráme se o to, aby se dostalo k někomu, kdo o něj bude mít zájem a ještě mu udělá super službu.

Výkup

Buď IN

Buď in s novým MacBookem. Nové zařízení je rychlé, má kvalitní procesor, dokonalý design a je celkově technologicky vyspělejší. Můžeš tak používat potřebné aplikace a nástroje, aniž by tě počítač limitoval svým výkonem. Vychutnej si novou jízdu.

Navíc ekologie je jedním z nejomílanějších témat posledních let a elektronika tíží naši planetu podobně, jako plasty. Proto bychom měli být ohleduplnější a začít s produkty, které jsou ještě funkční začít pracovat jinak. Recyklací funkčních zařízení pomáháš udržet přírodní zemské zdroje pod kontrolou, protože funkční elektronika může udělat svoji službu ještě kdekoliv jinde na planetě a je možné ji recyklovat na místech, kde jsou zdroje stále limitované. Pokud zařízení vyhodíš, bude se v přírodě rozkládat delší dobu než obyčejný plast, protože vnitřní kovové a lepené součástky přírodu extrémně zatěžují. Správně mají být vyhozeny do červených odpadkových košů, co ale pokud fungují? V tom případě je dobré, donést zařízení k nám do iSTYLE, kde se o něj odborně postaráme a zařídíme, aby mohlo být ještě někým na planetě používáno.

Na našich prodejnách iSTYLE na tebe čekají Apple experti, kteří ti ochotně poradí s výběrem nového zařízení včetně příslušenství. Zpětný odkup přesně nacení a kompletně zařídí veškerou administrativu, zatím co ty si můžeš pohodlně vybírat nový produkt na naší prodejně.

Dej najevo svůj postoj a dones k nám nepotřebné zařízení. Doma si uděláš místo na nový MacBook, navíc budeš vědět, že jsi udělal něco dobrého. Přidej se k nám a recykluj! Řekni svému zařízení bye bye s naším Byebackem a užij si k němu dodatečný bonus.

Časté dotazy

+Jak dlouho akce trvá?
+Jaké typy zařízení vykupujete?
+Jaké značky vykupujete?
Veškeré známé značky a jejich modely, které dohledáte v boxu s výkupem zařízení můžete bez problému přinést. Stačí napsat první tři písmena a systém automaticky začne prohledávat v seznamu produktů.
+Je cena, která se mi zobrazila na výkupu finální?
Cena uvedená na webu je pouze informativního charakteru. Při výkupu se cena upravuje podle rozsahu a velikosti povrchových poškození, které mohou cenu upravit směrem nahoru nebo dolů dle rozsahu poškození běžným užíváním.
+Potřebuji nějaký doklad totožnosti?
Ano, v iSTYLE dbáme na to, abychom poskytly kvalitní a bezpečné služby. Výkup tedy provádíme s dokladem totožnosti, abychom ochránili majitele zařízení a zajistili tak oboustranně bezproblémový obchod win=win.
+V jakém stavu mohu zařízení donést?
Zařízení musí být funkční. Může jevit běžné známky opotřebení (škrábance, otlučeniny nebo mírné praskliny). Stav zařízení následně určuje finální cenu, kterou se přesně dozvíte pouze na prodejně.
+Mohu uplatnit zpětný výkup i na internetové objednávky?
Ano, v takovém případě zvolte „vyzvednutí na prodejně“ a doneste zařízení k výkupu spolu s objednávkou na prodejnu. Cena zařízení Vám bude spočítána a následně můžete tuto částku použít jako slevu formou protiúčtu při vyzvednutí internetové objednávky.