Sleva pro studenty a učitele

Využijte speciálního zvýhodnění na přenosné počítače MacBook
nebo stolní počítače Mac a iPad

 

- 6 %

student

- 6 %

učitel

 

Jak uplatnit slevu

Pro uplatnění slevy online se zaregistrujte v našem internetovém obchodě. A v sekci Můj účet > Nahrané soubory nahrajte oboustrannou kopii Vaší aktuální
a podepsané karty ISIC / ITIC nebo potvrzení o studiu / zaměstnání. Vytvoříte si tak účet, ve kterém budete moci - po schválení - nakupovat přímo se slevou.

V případě osobní návštěvy prodejny si nezapomeťe dokumenty přinést s sebou.
Nakoupit se slevou můžete i přímo na prodejně. Rychle a bez čekání.

Proč Mac

Mac je založený na nejvyspělejším operačním systému na světě, je uživatelsky jednoduchý a výkonný. To jsou důvody, proč se jedná o nejlepší počítač pro studenty a učitele.

Mac je navržen být lepším počítačem.

Mac oplývá nejnovějšími technickými inovacemi a je navržen tak, aby vydržel. Budete z něj nadšeni hned jak ho vybalíte a ještě dlouho poté.

Výborně spolupracuje se sadou Office i Windows.

Aplikace Microsoft Word, Excel a PowerPoint v počítači Mac skvěle fungují. Pokud vaše studium občas vyžaduje použití aplikace pro Windows, Mac si s tím poradí.

Obchod Mac App Store je plný skvělých aplikací.

Nejlepší místo pro objevování a stahování aplikací pro váš Mac je nyní přímo ve vašem počítači Mac. S obchodem Mac App Store máte všechny potřebné aplikace na dosah pouhým kliknutím.

Dlouhá výdrž baterie.

Nalezení místa pro dobití v univerzitním areálu není vždy jednoduché. Proto jsou notebooky Mac vybaveny revoluční baterií, která s vámi na jedno nabití vydrží všechny přednášky.

Nejvyspělejší operační systém na světě.

macOS je zároveň snadno použitelný i neuvěřitelně výkonný. Je zárukou, že Mac nepodléhá virům z počítačů PC. A vestavěná ochrana pomáhá zabraňovat v průniku malwaru.

Mac je kompatibilní s vaším příslušenstvím.

Mac snadno najde Wi-Fi hotspoty a připojí se k vaší univerzitní síti. Spolupracuje rovněž téměř se všemi tiskárnami, fotoaparáty a zařízeními Bluetooth.

Dokumenty, prezentace, tabulky. Mac způsobem.

Sada aplikací iWork zjednodušuje vytváření profesionálně vyhlížejících dokumentů, projektů a životopisů. Můžete navíc otevírat, ukládat a sdílet soubory sady Microsoft Office.

Aplikace, které jsou vzájemně propojeny.

Mac činí z každodenních věcí – jako je vyhledávání informací na webu, posílání e-mailů a správa Úkolů a školních rozvrhů – Úžasný zážitek.

Dodává se se softwarem, který si zamilujete.

Každý Mac obsahuje vestavěný software, který umožňuje dělat neuvěřitelné věci s fotkami, vytvářet z videí filmová umělecká díla a komponovat skvěle znějící skladby.

Video hovory ihned po vybalení.

S aplikací FaceTime můžete hovořit se svými přáteli a rodinou tváří v tvář – ať už prostřednictvím počítače Mac či zařízení iPad, iPod touch nebo iPhone. Můžete také sdílet prezentace, fotografie atd. s aplikací iChat Theater.

Standardní studentská / učitelská sleva

Podmínky pro poskytnutí:

  • sleva pro studenty a učitele se poskytuje ve výši 6 % (není-li uvedeno jinak)
  • sleva se vztahuje na počítače Apple a iPad, slevu nelze uplatnit na iPod a iPhone
  • sleva se vztahuje na koupi 1ks stolního počítače, 1ks přenosného počítače a 1ks iPadu v průběhu 12 měsíců
  • slevu nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami, s již zlevněným zboží, včetně věrnostního programu
  • nárok na slevu má zákazník po předložení platné karty ISIC/ITIC nebo potvrzení o studiu/zaměstnání pro aktuální školní rok
  • studentská sleva se může uplatnit pouze pro osoby starší 18 let
  • vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů pro poskytnutí studentské/učitelské slevy v případě nákupu na prodejně (pdf, doc)
  • Evidenční daňový doklad je vystaven na studenta/učitele (jméno, adresa). Není-li uvedeno jinak, nelze slevu uplatnit na počítač z výprodeje.