Pro školy

Věříme, že s vaší pomocí a technologií Applu dokážeme pozvednout výuku ve školách a zlepšit podmínky k získání vzdělání pro všechny studenty. Jsme připraveni pomáhat jakýmkoli způsobem starým i novým uživatelům a předat vám všeobecné rady a návody, jak zařízení nejen používat, ale také využívat ke vzdělávání ostatních.

S firmou iSTYLE spolupracujeme již řadu let. Vždy jsem si velmi vážil osobního přístupu a flexibility této firmy, pro kterou není zákazník jen pořadovým číslem. Neuvěřitelně obětavou práci v této firmě odvádějí pan Kamil Korotnoky a Matyáš Rezek. Naše škola má v současné době více než 70 iPadů, 14 Apple TV a 14 iMac. Nemůžeme si vynachválit spolupráci s touto firmou, jedná se o opravdové profesionály.

PhDr. Jan Závěta, MBA
Jednatel Soukromé školy ARCUS

ZŠ Velvary spolupracuje s firmou iSTYLE několik let v oblasti zavádění moderních IT technologií do výuky, zejména v oblasti dotykových zařízení. Velmi se nám ve výuce osvědčilo spojení IPadů a elektronických učebnic nakladatelství Fraus. Hlavním přínosem tohoto stylu výuky je jednoduchost, praktičnost a především funkčnost. iSTYLE nám pomohl změnit technologii výuky a transformovat ji do 21. století. Výuka pomocí IT zařízení s jablkem ve znaku je pro žáky motivující, názornější a efektnější. Velmi si vážíme metodické i technické podpory, které se nám v průběhu spolupráce dostává. Oceňujeme také flexibilitu při hledání ekonomických možností při vlastním pořizování zařízení.

Mgr. Petr Došek
ředitel ZŠ Velvary

S firmou iSTYLE spolupracujeme již řadu let. Vždy jsem si velmi vážil osobního přístupu a flexibility této firmy, pro kterou není zákazník jen pořadovým číslem. Neuvěřitelně obětavou práci v této firmě odvádějí pan Kamil Korotnoky a Matyáš Rezek. Naše škola má v současné době více než 70 iPadů, 14 Apple TV a 14 iMac. Nemůžeme si vynachválit spolupráci s touto firmou, jedná se o opravdové profesionály.

PhDr. Jan Závěta, MBA
Jednatel Soukromé školy ARCUS

Naše služby

iStyle CZ je jednou z mála firem v České republice, která má autorizaci společnosti Apple na prodej všech jejich produktů vzdělávacím a kulturním organizacím. Níže najdete seznam všech služeb, které svým zákazníkům poskytujeme. Pokud mezi nimi nenajdete to, co jste hledali, neváhejte se nám ozvat a my vám připravíme nabídku přesně na míru.

Profesionální zaškolení zaměstnanců.

Nabízíme školení certifikovaným lektorem, který naučí vaše zaměstnance využívat manažerské aplikace a výhody Apple produktů, tak aby efektivně využili své zařízení. Zaměstnance můžeme proškolit ve vaší firmě nebo v zázemí naší společnosti.

Autorizovaný servis

Jsme autorizovaným servisem Apple produktů a díky tomu vám nabízíme velmi kvalitní a rychlý servis. U nás určitě nebudete čekat 30 dní na vyřízení reklamace. Navíc po celou dobu reklamace nabízíme naším zákazníkům zapůjčení náhradního zařízení.

Konzultace výběru aplikací

Poradíme vám, které aplikace vám zjednoduší a zefektivní vaše podnikání. Pomůžeme vám s instalací a proškolíme váš personál v používání.

Počáteční nastavení zařízení

Vaši zaměstnanci jen vybalí zařízení a mohou ho začít okamžitě používat. Veškerá nastavení uděláme za vás. Zbavíme vás tím zbytečného zdržování od práce běžného při klasické změně výbavy vašich kanceláří.

Telefonický HelpDesk

V případě, kdy si nevíte rady se svým zařízením, tak nemusíte chodit hned do servisu. Našim firemním zákazníkům nabízíme telefonickou podporu.

Pojištění a prodloužená záruka

Váš Mac, iPad nebo iPhone si můžete u nás za výhodných podmínek pojistit proti náhodnému poškození nebo odcizení. Zároveň si u nás můžete prodloužit zákonnou záruku až o 3 roky.

10 let zkušeností

Společnost iSTYLE je na českém trhu největším specializovaným prodejcem výrobků s logem Apple a všeho příslušenství k těmto produktům.

Leasing od renomovaných společností

Dlouhodobě spolupracujeme s firmami IBM a Grenke Leasing. Díky dlouhodobé spolupráci vám vybavíme výhodné podmínky leasingu a vy si můžete vaši investici rozdělit.

Správa zařízení

Pomocí Mobile Device Managenet (MDM) vám pomůžeme s hromadným nastavením a správou všech iOS zařízení ve vaší firmě. MDM umožní vašemu IT oddělení mít pod kontrolou zabezpečení a obsah zařízení, které používají vaši zaměstnanci. Vaše IT oddělení v používání MDM proškolíme a budeme vám nápomocni při prvotním nastavování.

Zapůjčení zařízení

Nejste si jistí, které zařízení vám bude více vyhovovat? Nevadí. Půjčíme vám vybraný produkt a vy si ho můžete vyzkoušet v reálných podmínkách vašeho podnikání. Potřebuje na akci nebo prezentaci větší počet Maců nebo iPadů? Zapůjčíme vám kolik kusů potřebujete.

Kontaktujte nás

Na vaše otázky rádi odpovíme.
edu@istyle.cz.

Fotografie managera

Kamil Korotnoky

Business Development Manager