Poznej Tomáše

V iSTYLE jsem zaměstnaný jako interní kouč. Ve firmě pracuji už dva a půl roku, začínal jsem jako store manager. Svou prodejnu na Černém mostě jsem vedl trochu jinak, než bylo běžné, snažil jsem se inovovat, a to nám pomáhalo uspět. I nadále jsem ale cítil potřebu posouvat se dál. Měl jsem štěstí, že jsem se mohl stát interním koučem, což je v iSTYLE úplně nová pozice, která funguje zhruba 3 měsíce.

O Tomášovi

Jsem přátelský člověk, a proto svůj volný čas trávím nejraději s přáteli při různých společenských akcích, i když se může zdát, že po práci bych měl mít kontaktu s lidmi už dost. Ale mě zkrátka baví seznamovat se a povídat si s lidmi. Naplňuje mě to, každý příběh, který si poslechnu, je pro mě inspirativní. Kromě toho mám rád hudbu, kdysi jsem zpíval ve sboru, a také si občas pro radost skládám poetické texty.

S lidmi o lidech

Náplní mé nynější práce jsou jednoduše řečeno lidé a to, aby se cítili dobře. A tím nemyslím jen zákazníky. Starám se stejně tak o pohodlí našich prodejců a manažerů. Začínám u našich zaměstnanců, vedu je a hlavně se jich ptám. Věřím, že lidé ví, jak mají svou práci dělat dobře, jen je potřeba je při tom povzbuzovat. Spokojení zaměstnanci pak dělají spokojené i zákazníky. Sám jsem denodenně zákazníkem a štve mě, když se v této roli necítím kvůli prodejcům pohodlně.

Hledáš job?

Právě nabíráme!

Zaujala tě naše společnost? Hledáme nové parťáky do týmu!

Kouknout na nabídky

Lidský přístup

Svou práci jsem si nevybral kvůli značce Apple, jako mnoho mých kolegů, ale kvůli samotnému iSTYLE. Bavilo mě celé výběrové řízení, lidé a přístup k nim. Líbí se mi, že tu jsou vyškolení zaměstnanci.

Podívej se i na další lidi