Poznej Romana

Na střední škole jsem studoval elektrotechniku, takže k technologiím jsem měl vždycky blízko. Odjakživa mě nejvíce bavily a zajímaly produkty od společnosti Apple, proto jsem si vybral iSTYLE. Apple je v mém životě přítomný 24/7. iPhone, hodinky, které téměř nesundávám, macbook. Dalo by se říct, že Apple je nedílnou součástí mého každodenního života.

První kroky

V iSTYLE pracuji půl roku jako prodejce. V rámci své práce pomáhám zákazníkům dělat první kroky s jejich novými přístroji. My prodejci jsme taková špička ledovce. Jsme první, s kým se návštěvníci setkají, za námi dále stojí servisní oddělení, store manager, marketingový tým, tým zajišťující naskladňování zboží atd.

O Romanovi

Ve volném čase často chodíme s kolegy na pivo, zahrát si na playstationu a podobně. Volno trávím nejraději s přáteli a s přítelkyní nebo sportuji. Přibližně šest let se věnuji freestyle jojování. Freestyle jojo je speciální jojo s kuličkovým ložiskem, takže se s ním dají dělat specifické triky oproti klasickému joju. Kdysi jsem trénoval hodinu denně, ale dnes už v této disciplíně nesoutěžím a jojo beru opravdu jen jako koníček.

Hledáš job?

Právě nabíráme!

Zaujala tě naše společnost? Hledáme nové parťáky do týmu!

Kouknout na nabídky

O Applu

Sílu Apple vidím v tom, že si vyvíjí svůj vlastní operační systém.

Podívej se i na další lidi