Prodáváme odlišné myšlení

Jsme specializovaným prodejcem výrobků a příslušenství značky Apple. iSTYLE vznikl v roce 2006 s první prodejnou v Revoluční ulici v Praze. V následujících letech se prodejny postupně rozrůstaly a v tuto chvíli jich máme celkem devět, v Praze, v Brně a v Ostravě. V celé střední Evropě nyní provozujeme více než dvacet prodejen. Nabízíme kvalitní produkty, a proto chceme, aby každá návštěva některého z našich obchodů byla pro zákazníka zároveň i zážitkem.

Dříč na správném místě

Víťa je ředitelem českého a slovenského iSTYLE, do firmy nastoupil v roce 2006, rok před vydáním prvního iPhone, tenkrát ještě na pozici store managera. Od té doby se vypracoval až do vedení společnosti. Jeho role je náročná a pro iSTYLE velmi důležitá, ale jak sám říká, pokud se vše podaří dobře zkoordinovat, je to neuvěřitelně naplňující činnost, která ho stále baví. Když mu to čas jen trošku dovolí, hodně sportuje. Jezdí na motokárách a leze po skalách, ale v současnosti mu většinu volného času zabírají jeho děti a rodina.

Bavíme zákazníky i zaměstnance

Ačkoliv stále rosteme, už je nás skoro 70, daří se nám udržet si nadšení a atmosféru menší firmy. Soustředíme se na to, aby se u nás našim zákazníkům líbilo, jsou pro nás vždy na prvním místě. Zároveň také chceme, aby byli spokojeni i naši zaměstnanci, aby je práce bavila a přenášeli tak dobrou náladu i na zákazníky, kteří chodí nakupovat do našich prodejen. Jsme parta kamarádů, která spolu tráví čas i mimo pracovní dobu, dokážeme řešit osobní i pracovní věci. V současné době máme sedm oddělení, která se o vše starají. Počínaje péčí o zákazníky, přes rozvoj společnosti, až po samotný chod firmy.

Sportem k zdravé firemní kultuře

Každé čtyři měsíce pořádáme nejrůznější teambuildingy, protože se rádi a hodně hýbene, jsou většinout sportovně zaměřené. Náš poslední teambuilding byl na Luční boudě formou lavinového kurzu a pro nás všechny to byla zajímavá zkušenost. Při sportech se totiž nejlépe projeví lidské charaktery, a navíc se záměrně snažíme na takových událostech sestavit členy do týmů tak, jak spolu běžně nepracují. Díky tomu poznáme lidi i z ostatních poboček z jiných měst, s nimiž bychom se normálně nesetkali.