MacBook Air 13" 256GB - zlatý

SKU
MWTL2CZ/A
 
Výhodně na splátky

Zjisti více!

Detaily >

Dostupnost

Nechte si vykoupit staré zařízení a nakupte levněji.
Detaily >
Sleva 6 % pro studenty a učitele.
Detaily >
Získejte Apple TV+ na rok zdarma.
Detaily >
Doprava zdarma po celé České republice!
Koupit na splátky

Detaily

Nabral rychlost
S lehkostí.
Neskutečně tenký a lehký MacBook Air je teď výkonnější než kdy předtím. Má brilantní Retina displej, novou klávesnici Magic Keyboard, Touch ID, až dvakrát výkonnější procesor,1 rychlejší grafiku a dvojnásobnou úložnou kapacitu. Jeho plášť s elegantním klínovitým profilem je vyrobený ze stoprocentně recyklovaného hliníku, takže je to vůbec nejekologičtější Mac.2 A vydrží na baterii celý den. Nejoblí­benější Mac je dokonale přenosný notebook na všechno.
Retina displej
Čtyři milióny pixelů.
Jeden hluboký nádech.
Obraz v rozlišení 2560 × 1600 s více než čtyřmi milióny pixelů ti vyrazí dech. Fotky nabírají novou úroveň detailů a realističnosti. Text je dokonale ostrý a čitelný. A technologie True Tone automaticky upravuje bílý bod displeje podle barevné teploty prostředí. Webové stránky nebo e-maily tak na obrazovce vypadají stejně dobře jako na vytištěné stránce. V miliónech barev se všechno zobrazuje sytě a zářivě. Protože sklo displeje sahá až k okrajům víka, vnímáš jen to, co máš na obrazovce. A ten pohled stojí za to.
13,3”
Retina displej
48%
víc barev 3
True Tone
Technologie
Dokonale ostře vykreslený text
Touch ID
Tvůj otisk je tvoje heslo.
V MacBooku Air je zabudované vrcholně bezpečné a praktické Touch ID. Jen na snímač položíš prst a Mac se hned odemkne. Otiskem prstu se pohotově dostaneš k zamčeným dokumentům, poznámkám a předvolbám systému. Bez zadávání dalšího hesla. Nákupy na webu jsou ještě jednodušší – při placení vyber Apple Pay a jedním dotykem máš nakoupeno. Není potřeba zadávat dodací ani fakturační údaje a informace z tvojí karty nikdo neuvidí. Touch ID se postará o to, aby tvoje soukromé informace zůstaly soukromé.
Rychle Mac odemkneš bez zadávání hesla
Hned ověříš totožnost při otvírání chráněných dokumentů
Bezpečně na webu zaplatíš pomocí Apple Pay
MacBook Air má Apple T2 Security – druhou generaci speciálního čipu, který Apple vyvinul, aby byl MacBook Air ještě bezpečnější. Takže když Mac pomocí Touch ID odemkneš, potvrdíš svou totožnost při otvírání dokumentu nebo zaplatíš obchodníkovi na webu, zůstanou tvoje informace v bezpečí. A díky šifrování za běhu se všechna data na SSD automaticky ukládají plně zašifrovaná.
Klávesnice
Vykouzlí ti úsměv na tváři.
MacBook Air teď má novou klávesnici Magic Keyboard, se kterou jako první přišel 16palcový MacBook Pro. Zdokonalený nůžkový mechanismus s 1mm zdvihem umožňuje pohodlné a tiché psaní s přesnou odezvou. Šipky v uspořádání do obráceného T ti usnadní projíždění řádků kódu, procházení tabulek i hraní her. A podsvícené klávesy se snímačem okolního osvětlení zpříjemní psaní ve špatně osvětleném prostředí.
Nově navržený
nůžkový mechanismus
s 1mm zdvihem
Force Touch trackpad
Force Touch trackpad je jeden z nejlepších trackpadů na světě. Umožňuje pracovat při ovládání Macu s jemnými rozdíly v přítlaku. Trackpad je přesný, má jednotnou odezvu bez ohledu na to, kde klikneš, a je na něm spousta místa na Multi-Touch gesta jako svírání a rozvírání prstů. Všechno ti na něm půjde po hmatu.
Víc místa na Multi-Touch gesta 3
Thunderbolt 3
Jeden za všechny, všechny do jednoho.
Thunderbolt 3 spojuje ultrapropustnost s ultravšestranností standardu USB‑C. Je to univerzální port v pravém slova smyslu. A MacBook Air je má dva. Thunderbolt 3 jedním konektorem s šířkou pásma 40 Gb/s – dvojnásobnou proti Thunderboltu 2 – přenáší data, napájecí příkon i video. Stávající zařízení se dají snadno připojit kabelem nebo adaptérem. Navíc je Thunderbolt 3 reverzibilní, takže ať konektor zapojíš jakkoli, vždycky je to správně.
Thunderbolt 3 (USB‑C)
Nabíjení
Displej
Úložiště
Zařízení
Výkon
Lehce se nese. Těžce překonává.
I když MacBook Air váží jenom 1,29 kg, výkonově je to těžká váha. Dá se objednat se čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, který má až 2× rychlejší CPU1 a až o 80 procent rychlejší grafiku.4 Jeho výkonová rezerva je znát při všem možném od prohlížení webu přes hraní her až po střih videa. Až 16 GB vysoce výkonné 3733Mhz paměti umožňuje hladce pracovat i s hodně aplikacemi najednou. Rychlé SSD úložiště začíná na 256 GB – dvojnásobku kapacity předchozí standardní konfigurace. A můžeš si objednat až 2TB úložiště se spoustou místa na všechny svoje filmy, hudbu, fotky, soubory a hry.
2x
rychlejší CPU 1
4-core
procesor Intel Core i7
80%
rychlejší grafika 4
2 TB
SSD úložiště
Reproduktory a kamera
Zvuk, který má váhu.
Díky nejnovějším technikám zpracování a ladění zní MacBook Air líp než kdy předtím. Jeho stereo repro­duktory mají dvakrát víc basů a o 25 procent větší hlasitost.3 A mohutnější stereo tě pohltí, ať posloucháš muziku, nebo se díváš na film. FaceTime kamera tě při videohovorech ukáže ve vysokém rozlišení jednomu nebo i mnoha kamarádům. A trojice mikrofonů líp zachycuje hlas při hovorech na FaceTimu i diktování.
2× víc basů 3
25%
větší hlasitost 3
Trojice mikrofonů přesněji zachytí tvůj hlas
FaceTime HD kamera pro individuální i skupinové hovory
Mac ze 100% recyklovaného hliníku.
Apple pro MacBook Air vytvořil slitinu hliníku, která má stejné vlastnosti z hlediska pevnosti, odolnosti a kvality povrchu a přitom se na její výrobu nemusí těžit žádný nový hliník. Vyrábí se z hoblin už použitého hliníku, které procházejí přetavením až na atomovou úroveň. Výsledkem je právě tak krásný a pevný plášť jako u všech našich produktů.2
47%
nižší emise uhlíku5
Pevný a odolný hliník řady 6000
macOS
Daleko silnější zážitek z Macu.
Samostatné aplikace na hudbu, televizi a podcasty, chytré nové funkce v aplikacích, které denně používáš, a Sidecar na používání iPadu jako druhého displeje Macu.
Mac + iPhone
Zkopíruj si na iPhonu fotku a vlož ji na Macu. Udělej si na Macu nákupní seznam a budeš ho mít s sebou na iPhonu. Nebo rozehraj hru z Apple Arcade na jednom zařízení a pokračuj na druhém. Mac si s iPhonem rozumí jako žádný jiný počítač.
Zprávy
Posílej a přijímej na Macu textové zprávy. Všechny zprávy, které se ti zobrazují na iPhonu, vidíš i na Macu. A všechny konverzace máš na všech svých zařízeních vždycky aktuální.
Handoff
Rozdělej dokument, e-mail, textovku, poznámku nebo něco jiného na Macu a dodělej na iPhonu – nebo naopak.
Výkonné výchozí aplikace.
Každý Mac obsahuje kolekci výborných aplikací na tvorbu a práci. Takže na něm můžeš hned být produktivní. Anebo si dopřát zábavu.
Safari
Mail
Poznámky
Připomínky
Pages
Kalendář
Zprávy
Fotky
GarageBand
iMovie
Numbers
FaceTime
1. Testy provedl Apple v únoru 2020 s předvýrobními počítači MacBook Air s 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, grafikou Intel Iris Plus, 16 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači MacBook Air s 1,6GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i5, grafikou Intel UHD 617, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Simulace dynamických systémů testovány pomocí modelu dynamiky vozidla v aplikacích MATLAB, Simulink R2019b Update 4 a Parallel Computing Toolbox. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon MacBooku Air.
2. Tvrzení o recyklovaném materiálu se týká pláště a vychází z auditu, který provedla společnost UL LLC.
3. Ve srovnání s modelem MacBooku Air bez Retina displeje.
4. Testy provedl Apple v únoru 2020 s předvýrobními počítači MacBook Air s 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, grafikou Intel Iris Plus, 16 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači MacBook Air s 1,6GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i5, grafikou Intel UHD 617, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Rychlost rendrování 3D titulků testována pomocí Final Cutu Pro 10.4.8 s 10sekundovým projektem videa ve formátu Apple ProRes 422 v rozlišení 3840 × 2160 při 30 snímcích za sekundu. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon MacBooku Air.
5. Ve srovnání s modelem MacBooku Air bez Retina displeje. Celkové emise skleníkových plynů na základě vyhodnocení životního cyklu jsou 176 kg ekvivalentu CO2.

Technické informace

Výrobce
Apple
Výprodej
Ne
DVD mechanika
Ne