Supervýkon čipů M3
pro tvoje podnikání.


Nejnovější MacBook Pro teď pořídíš od 43 990 Kč a s možností rozdělení platby na 3× 14 663 Kč bez navýšení.

Zaregistruj se do Business+
a získej bonusy a slevy

Každý nákup tě posouvá v programu kupředu a až dosáhneš určité úrovně, odemknou se pro tebe exkluzivní slevy a služby, které budeš moci využívat po celý následující rok.
Zaregistruj se online nebo kontaktuj specialistu pro firemní zákazníky.

Jak to funguje? Zaregistrovat firemní účet

Pro všechny nově registrované

Bronzová kategorie

Pro všechny registrované podnikatele, kteří utratí do 250 000 Kč ročně, bronzová kategorie poskytuje všechny naše standardní služby.

Nyní sleva až 7 % na Mac Doprava zdarma nad 2 500 Kč Standardní podpora

 

Stříbrná kategorie

Pro všechny registrované podnikatele, kteří utratí mezi 250 000 a 500 000 Kč ročně, nabízí naše stříbrná kategorie exkluzivní slevy, dopravu zdarma a osobního asistenta. Kromě toho poskytujeme i bezplatný servisní svoz.

3 % na Mac Sleva 5 % na příslušenství Sleva 10 % na pojištění a záruku Doprava zdarma Servisní svoz zařízení zdarma Prioritní podpora

 

Zlatá kategorie

Pro všechny registrované podnikatele, kteří utratí více než 500 000 Kč ročně, je určena naše zlatá kategorie s výhodami stříbrné a bronzové kategorie, včetně expresní dopravy, pojištění zásilek a dalších slevových nabídek.

Sleva 2 % na iPhone Sleva 5 % na Mac Sleva 5 % na Apple příslušenství Sleva 10 % na ostatní příslušenství Sleva 10 % na pojištění a záruku Expresní doprava zdarma Pojištění zásilek Prioritní podpora

Financování za tebe vyřeší Cashbot

Cashbot je moderní služba určená pro podnikatele, kteří by si rádi pořídili například nový MacBook, ale zrovna se jim to nehodí do rozpočtu. Vyber si u nás, co potřebuješ, a Cashbot to za tebe zaplatí. I bez navýšení.

Více o financování s Cashbotem
Sleva i bez registrace
MacBook Pro 14"

MacBook Pro 14"

Čip Apple M3

49 990 Kč

od 43 990 Kč

S Cashbotem na tři části od -

Sleva i bez registrace
MacBook Pro 16"

MacBook Pro 16"

Čip Apple M3

74 990 Kč

od 65 990 Kč

S Cashbotem na tři části od -

MacBook Air 15"

MacBook Air 15"

Čip Apple M3

37 990 Kč

-

S Cashbotem na tři části od -

MacBook Air 13" (M3)

MacBook Air 13"

Čip Apple M3

31 990 Kč

-

S Cashbotem na tři části od -

Mac

  • Jednoduše.

  • Efektivně.

  • Úžasně.

  • Na Macu

    to jde.

Mac je navržený tak, aby byl praktický a intuitivní. A jak je výkonný, tak snadno se používá.

Ilustrace zobrazující 13palcový model MacBooku Pro ve stříbrné a MacBook Air s čipem M2 v temně inkoustové s aplikacemi Zoom, Kalendář, Numbers a Affinity Photo 2.

Nějaké otázky?

Jak probíhá platba ve 3 splátkách s Cashbotem?
Zboží si můžeš vybrat online nebo přímo u nás na prodejně, kde ti rádi se vším pomůžeme. V pokladně vybereš platební metodu Cashbot a vše vyřídíš během pár minut. Potřebuješ hlavně občanský průkaz. Po dokončení nákupu splácíš Cashbotu: 1/3 do 5 dnů od nákupu, 1/3 do 35 dnů a poslední 1/3 do 65 dnů. Více informací a podrobný návod najdeš na istyle.cz/splatky/cashbot.
Kdo se může zaregistrovat?
Zaregistrovat se do programu Business+ může jakýkoli firemní zákazník. Podmínka pro registraci je IČO a jméno společnosti. Registrovat se můžeš na istyle.cz/registrace-spolecnosti.
Na jaké produkty sleva platí?
Sleva se ti automaticky uplatní po přihlášení do firemního účtu. Sleva se aplikuje na nezlevněné zboží.
Kombinace slev
Slevu nelze kombinovat s dalším cenovým zvýhodněním. Sleva se nesčítá s žádnou další slevou a je poskytována pouze na produkty se standardní cenou, které nejsou v akci.
Co je program iSTYLE Business +
iSTYLE Business+ je program, který nabízí slevy a výhody speciálně pro malé a střední podniky při nákupu produktů a příslušenství Apple prostřednictvím iSTYLE. Více najdeš na istyle.cz/smb.