Školení

Naučíme vás pracovat s Apple produkty a aplikacemi.

Nabídka kurzů

Pojďte do toho s námi

Rádi byste se naučili pracovat s Apple rychle a efektivně nebo držíte v ruce svůj první prémiový produkt? Právě pro vás jsme připravili školení na aplikace, iPhone, iPad, Apple Watch, iMac nebo MacBook tak, abychom vám pomohli snáze vstoupit do světa Apple. Školení rozdělujeme na individuální, skupinové a firemní. Vyberte si, co vám nejvíce vyhovuje.

Individuální školení

Pohodlí individuálního školení šitého na míru vašich potřeb. Lektor jen pro vás.

Ideální způsob, jak se naučit s konkrétními produkty nebo aplikacemi. Lektor se bude věnovat pouze vám a vašim potřebám, stačí jen, když si vyberete téma a najdete vhodný termín. Tuto formu školení doporučujeme.

Pokračovat

Skupinové školení

Naučte se základy zdarma. Hodina času se vám brzy vyplatí.

Přihlašte se na naše otevřené školení zdarma. Probíhá v malé skupině a dozvíte se, jak ovládat zařízení jako MacBook nebo iPhone/iPad. Ovládání je jednoduché a intuitivní, základní dovednosti zvládnete během hodiny.

Pokračovat

Školení pro firmy

Usnadněte práci vašim kolegům a zaměstnancům. Školíme i firmy.

Efektivita na prvním místě? Rozumíme. Pomůžeme vašim zaměstnancům osvojit si práci s Apple produkty a aplikacemi ještě rychleji. Náš lektor je provede jak základy, tak i pokročilými dovednostmi i přímo ve vašich kancelářích.

Pokračovat