Kurzy pro firmy

Naučíme vás pracovat s Apple produkty a aplikacemi.

Nabídka kurzů

Kurzy pro firmy

Máte zaměstnance, kteří pracují s Apple zařízením nebo jeho technologiemi? Rádi byste jim práci s těmito prémiovými produkty zjednodušili nebo jen chcete, aby byli schopni používat tyto technologie a zařízení efektivně?

Pak právě pro vás máme možnost firemního kurzu, který jsme schopni realizovat přímo ve vašich prostorech pohodlně tak, aby vaši pracovníci nemuseli nikam přejíždět a dosáhli jste tak úspory času, aniž byste museli cokoliv složitě podnikat.

Pro koho je kurz určen?

  • Firemním zákazníkům, kteří chtějí rozvíjet své zaměstnance
  • Firmám, které chtějí kurz absolvovat ve svých prostorách
  • Pro firmy, které potřebují individuální přístup dle jejich potřeb

Proč vybrat firemní kurz?

  • Kurz je uzpůsobený na míru dle požadavků zákazníka
  • Kurz je prováděný profesionální technikou v zázemí vaší společnosti
  • Je individuálně upravený dle požadavků klienta a následně upraven dle potřeb konkrétní skupiny pracovníků

Termín školení se domlouvá po odeslání nezávazné poptávky se zástupcem iSTYLE, který vás bude na základě poptávky kontaktovat ohledně upřesnění vašich potřeb a volného termínu.

Termín i téma se snažíme maximálně přizpůsobit požadavkům klienta tak, abychom vám vyšli vstříc a pomohli vám, posunout se ve vašem businessu znovu o kousek dál.

Jaké jsou výhody skupinového kurzu?

Kurz je převážně skupinového charakteru, dle požadavků je ale možné, připravit také individuální kurzy s docházkou k vám do firmy. Tyto kurzy jsou vhodné pro klíčové pracovníky, kteří jsou obvykle vytížení a z časových důvodů si nemohou dovolit chodit na individuální kurzy na pobočku iSTYLE. Firemní kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé uživatele.

Naším cíle je, přinést větší povědomí o práci s Apple technologiemi a prémiovými produkty. Těší nás být vaším partnerem v rozšiřování znalostí a dovedností s těmito prémiovými produkty.

Máte zájem o firemní školení na míru? Napište nám >