Kariéra v iSTYLE

Kariéra v iSTYLE


Aktuální volná místa:
Chcete být součástí společnosti, která je největším Apple Premium Resellerem v České republice?
Chcete pracovat v mladém kolektivu, naučit se nové věci a být v kontaktu s produkty Apple? 


Prodejce Praha

Prodejce Brno


E-mail pro zaslání Vašich materiálů:
Svůj strukturovaný životopis s fotkou a motivační dopis zasílejte na adresu: job@istyle.cz

Odesláním svého životopisu potvrzujete, že souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti iStyle CZ, s.r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 5 let ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života, nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.


Brigády

Možnost brigádních prací bohužel nenabízíme. Prodejcem se u nás můžete stát jen na plný nebo zkrácený pracovní úvazek (min. 30 hod/týden).

Kdo jsme:
iSTYLE je nadnárodní společnost, která v celé střední Evropě provozuje více než 20 prodejen. Na českém trhu jsme od roku 2006 a máme celkem 8 prodejen v Praze, Brně a v Ostravě. 
Specializujeme se výhradně na prodej výrobků společnosti Apple, k jejichž nejznámějším produktům patří iPhone, iPad, počítače MacBook, iMac a v neposlední řadě přehrávače iPod. Společně s nimi nabízíme širokou řadu příslušenství světoznámých značek jako například Bowers & Wilkins, Bose, Monster, Sennheiser, Bang & Olufsen, Sony a mnoho dalších.

Díky rozsáhlé síti prodejen, vysokému standardu zákaznického servisu a dalším splněným podmínkám, stanovených společností Apple, mají všechny prodejny iStyle v České republice označení Apple Premium Reseller. Tento status zákazníkům zaručuje již zmíněnou vysokou kvalitu poskytovaných služeb, která je společností Apple pravidelně kontrolována.