iPhone 5s 16GB Space Gray (nepoužitý):

iPhone 5s 16GB Space Gray (nepoužitý)

SKU
S_ME432CS/A
(1400) Apple iPhone 5S 16GB vesmírně šedý, servisem vyměněn za nepoužitý kus. Příslušentví použité, bez sluchátek, záruka a odpovědnost z vad 12 měsíců u iSTYLE.

Pro více informací nás kontaktujte na e-mail: iobchod@istyle.cz

Koupit na splátky

Zcela nový design

Může být dokonalost ještě lepší? Nový iPhone 5s je o 18 procent tenčí, a o 20 procent lehčí než jeho předchůdce iPhone 4S, má šířku 7,6 mm a váhu úžasných 112 gramů. Tělo je vyrobené z anodizovaného hliníku, jehož strany jsou pro dokonalou přesnost obráběné krystalickým diamantem.

Revoluční Touch ID

Touch ID je nový identifikační snímač otisků prstů. Stačí položit prst na tlačítko plochy a iPhone se vám odemkne. Otiskem prstu taky potvrdíte nákupy v iTunes nebo App Storu.

Ohromující 4palcový Retina displej

Retina displej iPhonu 5 s rozlišením 326 pixelů na palec a rozměry 1136 krát 640 pixelů vás uchvátí živými barvami a přesností do detailů. Díky 4palcovému rozměru zobrazíte více informací na webových stránkách, v aplikacích, událostech kalendáře, v e-mailech a na domovské stránce, zachování šířky iPhonu 4S umožňuje nadále snadné ovládání jednou rukou.

Bezdrátové přenosy s rychlostí blesku

S rychlejší wi-fi s dvoupásmovým standardem 802.11n a podporou nejnovějších bezdrátových technologií jako například HSPA+, DC-HSDPA a LTE2 můžete surfovat, stahovat a streamovat s ohromující rychlostí.

Ještě výkonnější procesor a rychlejší grafika

Nový procesor A7 s 64bitovou architekturou má více než dvojnásobný výkon oproti procesoru A5, proto jsou všechny funkce na iPhonu 5S tak rychlé. Například aplikace se spouštějí okamžitě a rychle se načtou webové stránky. Díky koprocesoru M7 užijete aplikace u kterých je nutné používat pohyb telefonu. Grafický výkon procesoru je také zdvojnásobený, graficky náročnější hry a aplikace jdou hladce a rychleji. O to větší bude zážitek a radost z jejich používání.

iPhone 5S můžete oproti 4S používat déle - výdrž baterie byla prodloužena na až 8 hodin hovoru v síti 3G a na 8 hodin používání internetu v síti 3G nebo LTE.

Oblíbená kamera iSight, přední kamera FaceTime HD a Panorama

iPhone s 8megapixelovou kamerou iSight patří mezi nejoblíbenější fotoaparáty na světě. Nyní je pořizování fotografií až o 40 procent rychlejší, dosahuje lepší výledky v špatném osvětlení a zdokonalené bylo i potlačování šumu. Během nahrávání HD videa můžete zachytávat fotografie, vylepšená je i stabilizace a podporované je rozpoznávání obličejů. 720p rozlišení poskytuje přední kamera FaceTime HD. Funkce FaceTime je nyní možné používat nejen v síti Wi-Fi, ale také v rámci mobilních sítí.

Rozhodně nejzajímavější je však funkce Panorama, která umožňuje jednoduché pořizování efektních panoramatických snímků s rozlišením až 28 megapixelů.

EarPods - fantastický zvuk zcela nových sluchátek

Už se nemusíte bát, že vám sluchátka budou vypadávat z uší. EarPods mají revoluční design pro pevné uchycení v uších a pohodlné nošení s vysoce kvalitním zvukem. Novinkou jsou také mikrofony s technologií beamforming.

Oboustraný konektor Lightning

S iPhonem 5S pokračuje také s novým konektore Lightning. Je menší, s čistě digitální 8signálovou kontrukcí. Navíc je oboustranný, takže už žádné kontrolování, kterou stranou jej zapojujete do iPhonu!

Nejvyspělejší mobilní operační systém

S vaším iPhonem 5S dostanete již nainstalovaný operační systém iOS, připravený na okamžité používání. K dispozici je vám přes 200 nových funkcí, mezi které patří Apple Mapy, Passbook a integrovaný Facebook. Součástí operačního systému je také iCloud, díky kterému máte po zapnutí okamžitý přístup k datům na svém Macu, PC, nebo iPadu. Novými funkcemi iCloudu jsou sdílené fotostreamy a Karty služby iCloud.

Výrobce
Apple
EAN
885909784349
Výprodej
Yes
Velikost/kapacita
16 GB
Displej
Retina
Rozlišení
Ne
Fotoaparát
• 8 megapixel
• Clona ƒ/2,2
Připojení k síti
• UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz); LTE (Bands 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20)
Určování polohy
• GPS (AGPS)
• GLONASS
Napájení a baterie
• Vestavěná dobíjecí lithium‑iontová baterie
• Výdrž v pohotovosti: až 250 hodin
• Používání internetu: až 8 hodin v síti 3G, až 10 hodin v síti LTE, až 10 hodin v síti Wi‑Fi
• Doba hovoru: až 10 hodin v síti 3G
Operační systém
iOS 10
iOS 10 s novým designem a novými vlastnostmi je nejvyspělejší mobilní operační systém na světě. Obohacuje iPhone o inteligentnější funkce a expresivnější možnosti vyjádření.
Co je v balení?
• iPhone 5s
• Sluchátka Apple EarPods s ovládáním a mikrofonem
• USB kabel s konektorem Lightning
• 5W USB napájecí adaptér
Záruka
24 měsíců