Prodejny jsou otevřené.
Připrav se však online.

Máme otevřeno! A navíc spoustu vychytávek, které nám pomohou zajistit co nejlepší chod na našich prodejnách v aktuální situaci. Zjisti, co všechno můžeš zařídit už z domova.

Výkup online

Bezpečné místo
pro nákup.

Navštiv nás na prodejně bez obav. Na každé prodejně vždy najdeš dezinfekční stojánky pro dezinfekci rukou, taky jsme zajistili monitorovací systém, který tě bude informovat o přesném počtu zákazníků ještě před prodejnou. Spolehnout se můžeš na jasně vyznačené rozestupy a na vyžádání ti rádi nabídneme respirátor. Pravidelná dezinfekce všech povrchů prodejny je samozřejmostí.

Naši specialisti

Návštěvnost prodejen

Nejlepší to máš
v těchto časech.

Abychom předešli velkému počtu lidí na prodejnách, podívej se na naší návštěvní křivku, která ti ukáže, kdy je na prodejně méně lidí a tudíž ideální doba pro návštěvu. Těšíme se na tebe.

Plus
iSTYLE Point a servis

Dveře máš otevřené

Praha. Brno. Ústí
a Ostrava. Vyber si.

Od 10. května jsou všechny naše prodejny otevřené. Takže můžeš vyrazit na nákupy. Budeme rádi, pokud nám pomůžeš dodržovat pravidlo jednoho zákaznika na 15m².

Výkup online

Podnikáš? Zavolej nebo nám napiš přes portál. Očekávej osobní přístup, který pomůže tvému businessu.

Návštěva servisu

Pokud k nám míříš se servisem svého zařízení, můžeš předvyplnit online servisní protokol. Ušetříš tak čas sobě i nám. Moc děkujeme.

Věrnostní program

Nakupuj, sbírej body a ty potom vyměň za slevu na jakékoliv další zboží, které u nás zakoupíš.
 

Výkup online

Výkup zařízení

Vyplň a přines na
výkup. Jednoduše.

Chceš si pořídit nové zařízení a staré použít na protiúčet? Lze to vyřídit i online. Vyber si produkt a zjisti orientační cenu za tvůj model. Přesnou částku ti řekneme až při kontrole stavu zařízení.

Výkup online

Financování na míru

Na splátky s
Hello Bank a Home Credit.

Ať už si chceš pořídit něco pro sebe nebo vybavit firmu, máme pro tebe připravené výhodné splátkové programy. To zní dobře ne?

Doručení domů

Stále ti doručíme zásilku tak, jak si řekneš. Ani večer to pro nás není žádný problém.

Plus
DPD

Doručení domů zdarma už od 2 500 Kč

Objednávky doručíme se společností DPD ve všední dny už druhý den. O doručení tě budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíš se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat.

Liftago

Už večer s Liftago. I o víkendu.

V Praze, Brně a Ostravě, ti s Liftagem objednávku doručíme už večer! Stačí objednat do 15h a balíček máš mezi 18:00 - 20:00 doma a od 5 000 Kč navíc úplně zdarma! Více na www.istyle.cz/liftago

Plus

Přesuň sílu Apple produktů
na svou stranu. Jen si vyber.

Mac

Mac

iPhone

iPhone

iPad

iPad

Apple Watch

Apple Watch

Příslušenství pro Mac

Pro Mac

Příslušenství pro iPhone

Pro iPhone

Příslušenství pro iPad

Pro iPad

Příslušenství pro Apple Watch

Pro Apple Watch

Návštěvnost prodejen

Plus
Plus
Plus
Plus
Plus
Plus
Plus
Plus
Plus
Plus

Pokud budeš mít jakékoliv, dotazy, můžeš nám zavolat na naší infolinku, nebo po kliknutí na název prodejny přejít na detailní informace. Těšíme se na tvou návštěvu.

Plus