Prodejny jsou otevřené.
Připrav se však online.

Máme otevřeno! A navíc spoustu vychytávek, které nám pomohou zajistit co nejlepší chod na našich prodejnách v aktuální situaci. Zjisti, co všechno můžeš zařídit už z domova.

Naši specialisti

Návštěvnost prodejen

Nejlepší to máš
v těchto časech.

Abychom předešli velkému počtu lidí na prodejnách, podívej se na naší návštěvní křivku, která ti ukáže, kdy je na prodejně méně lidí a tudíž ideální doba pro návštěvu. Těšíme se na tebe.

Plus
iSTYLE Point a servis

Dveře máš otevřené

Praha. Brno. Ústí
a Ostrava. Vyber si.

Od 3. prosince jsou všechny naše prodejny otevřené. Takže můžeš vyrazit na nákupy. Budeme rádi, pokud nám pomůžeš dodržovat pravidlo jednoho zákaznika na 15m².

Návštěva servisu

Pokud k nám míříš se servisem svého zařízení, můžeš předvyplnit online servisní protokol. Ušetříš tak čas sobě i nám. Moc děkujeme.

Věrnostní program

Nakupuj, sbírej body a ty potom vyměň za slevu na jakékoliv další zboží, které u nás zakoupíš.
 

Výkup online

Výkup zařízení

Vyplň a přines na
výkup. Jednoduše.

Chceš si pořídit nové zařízení a staré použít na protiúčet? Lze to vyřídit i online. Vyber si produkt a zjisti orientační cenu za tvůj model. Přesnou částku ti řekneme až při kontrole stavu zařízení.

Výkup online

Financování na míru

Hello. Splátky máme
už na 10 měsíců.

Ať už si chceš pořídit něco pro sebe nebo vybavit firmu, máme pro tebe připravené výhodné splátkové programy. Dokonce máme splátky na 10 měsíců bez navýšení. To zní dobře ne?

Doručení domů

Stále ti doručíme zásilku tak, jak si řekneš. Ani večer to pro nás není žádný problém.

Plus
DPD

Do druhého dne doma.

Objednávky doručíme se společností DPD ve všední dny už druhý den a to jen za 49 Kč. O doručení tě budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíš se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat.

Liftago

Večer s Liftago.

Nemůžeš se svého zařízení dočkat? S Liftago tvou objednávku doručíme až k tobě domů už večer. Stačí objednat do 16:00 a zboží máš mezi 18:00 - 20:00 doma. Více na www.istyle.cz/liftago

Plus

Přesuň sílu Apple produktů
na svou stranu. Jen si vyber.

Mac

Mac

iPhone

iPhone

iPad

iPad

Apple Watch

Apple Watch

Příslušenství pro Mac

Pro Mac

Příslušenství pro iPhone

Pro iPhone

Příslušenství pro iPad

Pro iPad

Příslušenství pro Apple Watch

Pro Apple Watch

Návštěvnost prodejen

Plus
Plus
Plus
Plus
Plus
Plus
Plus
Plus
Plus
Plus

Pokud budeš mít jakékoliv, dotazy, můžeš nám zavolat na naší infolinku, nebo po kliknutí na název prodejny přejít na detailní informace. Těšíme se na tvou návštěvu.

Plus