Držák do auta na iPhone Kenu Airframe Pro

SKU
AF4-KK-NA
 

Výkup zařízení

Zhodnoť staré, pořiď nové

Detaily >

Dostupnost

Detaily

Držák do auta na iPhone Kenu Airframe Pro

Kenu Airframe Pro je velmi praktický a oblíbený držák na mobil do auta, do kterého snadno upevníte svůj telefon před každou jízdou autem. Jeho univerzálnost dovoluje libovolné natočení a upevnění do větrací mřížky jakéhokoli auta. Navržený je pro ještě větší stabilitu, bezpečné upevnění a kompatibilitu i s těmi nejnovějšími modely Apple iPhone. Držák má minimalistické rozměry, přesto pojme jak iPhone 7, tak iPhone 8 Plus ve voděodolném obalu. Design držáku Kenu Airframe Pro je inspirovaný automobilovým průmyslem tak, aby se stal součástí vašeho auta, ne pouze příslušenstvím.

Proč si pořídit držák do auta Kenu Airframe Pro?

  • jednoduchý, nenápadný a velmi oblíbený držák na mobil do auta
  • umístění držáku na větrací mřížku u jakéhokoliv vozidla
  • pojme mobilní zařízení s šířkou mezi 2.3 a 3.6"
  • držák se dá otáčet do horizontální i vertikální polohy o 360°
  • snadné uchycení zařízení pomocí pružinové packy

Technologie držáku do auta Kenu Airframe Pro

Univerzální držák Kenu Airframe Pro je vyroben z prémiových a odolných materiálů: PCABS - materiál odolný vůči teplu, TPE, polykarbonát, silikon, zinek a nerezová ocel. Držák se upevňuje do větrací mřížky auta pomocí praktického klipu a pevná pružinová packa slouží na rychlé nasazení telefonu do držáku. Kloub držáku je nastavitelný do tří různých poloh a je možné jej otáčet do horizontální i vertikální polohy o 360° pro dokonalý výhled na obrazovku telefonu.

Obsah balení

  • Držák do auta na iPhone Kenu Airframe Pro černé barvy

Technické informace

Výrobce
Kenu
EAN
858160003498
Barva
černá
Model
Ne
Velikost
Ne
Velikost/kapacita
Ne
iPhone kompatibilita
iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE
Co je v balení?
Držák

Product declaration