Věrnostní program iSTYLE

Rozhodli jsme se odměnit Vás, naše věrné zákazníky, za to, že se k nám vracíte a nabízíme Vám možnost, jak na věrnosti získat ještě víc – pomocí elektronické věrnostní karty iSTYLE. Nakupujte v prodejnách iSTYLE, sbírejte body a ty potom vyměňte za slevu na jakékoliv další zboží, které u nás zakoupíte.

O vystavení elektronické věrnostní karty iSTYLE můžete požádat při prvním nákupu v prodejně iSTYLE v hodnotě nad 2 000 Kč včetně DPH. Při registraci Vám zároveň vytvoříme zákaznický účet iSTYLE, ve kterém si můžete sledovat nasbírané body a lépe naplánovat Vaše nákupy.

Osobní data držitelů Karet iSTYLE budou zpracována v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., obecním nařízení EU (GDPR) v účinném znění elektronickou cestou. Podmínkou zařazení do Věrnostního programu je proto souhlas s užitím osobních údajů v rozšířeném rozsahu pro účely péče o klienty a nabízení iSTYLE produktů a seznámil se s obsahem (www.istyle.eu/cz/osobni-udaje).

Všeobecné podmínky užívání elektronických věrnostních karet iSTYLE
(dále jen Podmínky)

 1. Tyto podmínky upravují užívání elektronických věrnostních karet iSTYLE vydávaných v rámci Věrnostního programu iSTYLE společnosti iSTYLE CZ, s.r.o., Revoluční 1003/3, Praha, IČ: 27583368, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 117066 s účinností od 17.7. 2017. (dále jen Karta iSTYLE)
 2. Držitelé Karty iSTYLE a osoby, jimž držitel umožní sdílení, sbírají body při osobních nákupech v prodejnách, v e-shopu a na základě uhrazení faktury, a to jak v České republice, tak v obchodech iSTYLE na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, Chorvatsku, Slovinsku, Srbsku, Bulharsku a v Makedonii.
 3. Věrnostní body se načítají ve chvíli, kdy nakupujete zboží, na které neuplatňujete slevu, body nebo jiné zvýhodnění. Věrnostní body se vypočítají dle skupiny produktů následně:
 4. Apple počítače 3 %
  Apple iPod 3 %
  Apple iPad 2 %
  Apple iPhone 1 %
  Apple Watch 1 %
  Apple příslušenství 5 %
  Příslušenství jiných značek než Apple 5 %

  ze zaplacené částky, přičemž hodnota těchto procent je převedena do bodové hodnoty v poměru 1:1 a takto vypočítaná bodová hodnota je přičtena na kartu. 1 bod = 1 Kč včetně DPH. Hodnotu bodů nelze vyplácet peněžně, lze je použít pouze jako slevu výše popsanou (dále je Body).

 5. Slevu lze uplatnit nejdříve až při následujícím nákupu nebo lze Body na kartě sčítat.
 6. Slevu lze využít na všech prodejních kanálech společnosti, avšak pouze v České republice.
 7. Slevu lze uplatnit až do výše 50% hodnoty nakupovaného zboží.
 8. Společnost si vyhrazuje právo ukončit Věrnostní program bez udání důvodu. Od na webových stránkách zveřejněného data ukončení programu nebude již možné přičítat body na Karty iSTYLE. Do uvedeného data získané Body bude možné použít ve tříměsíční lhůtě od data ukončení Věrnostního programu.
 9. Společnost si vyhrazuje právo okamžitého zablokování Karty iSTYLE při porušení podmínek užití nebo požádá-li o zablokování sám držitel.
 10. Společnost si vyhrazuje právo na změny Podmínek. Tyto změny budou oznámeny na webových stránkách minimálně jeden měsíc před jejich účinností tak, aby si držitelé mohli popř. své Body do změny Podmínek využít.
 11. Body Věrnostního programu nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami a zvýhodněními.
 12. Body jsou platné po dobu 12 měsíců. Po uplynutí této doby propadají.
 13. Při vrácení zboží a dobropisu částky za nákup budou body vráceny na věrnostní kartu.
Jak aktivovat slevu

Jak aktivovat nový věrnostní program?

Při Vaší nejbližší návštěvě zkontrolujeme správnost Vašich údajů, popřípadě je aktualizujeme a zašleme Vám potvrzovací e-mail.

Jakmile od Vás obdržíme potvrzení a souhlas s registrací, vygenerujeme Vám novou elektronickou věrnostní kartu, kterou si můžete uložit do aplikace Wallet přímo ve Vašem iPhonu. Tato karta / Wallet Pass nahradí dosavadní plastovou kartu, kterou při aktivaci nového programu znehodnotíme. Na nové kartě uvidíte vždy aktuální počet věrnostních bodů, díky čemuž můžete lépe plánovat své nákupy. Nasbírané body přechodem neztratíte, převedeme je na novou elektronickou kartu.

Pravidla a podmínky

Všeobecné podmínky užívání elektronických věrnostních karet iSTYLE

pokračovat

Dárková karta iSTYLE

Potěšte své přátele nebo rodinu poukázkou na nákup zboží ve značkové prodejně iSTYLE.

pokračovat