Výkup

Recykluj s naším BYEbackem a pořiď si nový Apple produkt levněji!

Přines k nám staré zařízení a vydělej na něm pomocí zpětného výkupu v iSTYLE.

Máš staré zařízení, které nepoužíváš a rád bys jej zhodnotil?

Chceš si pořídit nový Apple produkt levněji na protiúčet?

Nebo chceš jen recyklovat nepotřebné zařízení bez starostí?

Okamžitý výkup. Okamžitá sleva na nový Apple.

Je to tak snadné! Posbírej doma všechna funkční zařízení a přines je k nám.

Výkup

Dones všechno k nám

Přines je k nám na prodejnu. Starý funkční telefon, tablet nebo počítač jakékoliv značky. Vykupujeme bez rozdílu.

Výkup

Nech si to nacenit

Zařízení ti odborně naceníme a nabídneme maximální výkupní cenu. Počet produktů není omezený, čím více přineseš, tím více ušetříš!

Výkup

Čerpej prostředky

Sám si rozhodni, jak peníze použiješ. Jestli jako slevu formou protiúčtu na nový Apple produkt nebo jestli si vybereš příslušenství.

Výkup

Užívej si

Vyber si nový produkt levněji, užij si slevu a dobrý pocit z recyklace starých zařízení, které mohou někomu jinému dobře posloužit.

Zajímá tě, kolik můžeš přibližně vydělat na zařízení?

Zjisti si to v našem rychlém přehledu. Nezapomeň, že přesné nacenění následně získáš při návštěvě prodejny.

Model/konfigurace

Získejte

Proč s námi?

Proč jsme tím nejlepším místem pro zpětný výkup a recyklaci zařízení?

Přinést můžeš cokoliv funkčního i více zařízení najednou od různých značek, vykupujeme veškeré telefony, počítače i tablety

Dostaneš reálnou cenu, žádné mlžení na částku, kterou nakonec nezískáš. Zařízení můžeš donést bez krabičky a příslušenství narozdíl od konkurence.

U nás jsou tvoje data v bezpečí. Pokud budeš mít zájem, můžeme ti tvoje data bezpečně přenést ze starého zařízení na nové

Zařízení recyklujeme tím, že ho vracíme do oběhu – postaráme se o to, aby se dostalo k někomu, kdo o něj bude mít zájem a ještě mu udělá super službu

Výkup

Buď IN

Buď in s novým produktem Apple. Nové zařízení je rychlé, má kvalitní procesor a dokonalý foťák i design. Vychutnej si novou jízdu a vyměň staré za nové. Pokud nechceš nové zařízení, klidně si za utržené peníze vyber cokoliv jiného, třeba příslušenství nebo sluchátka.

Ekologie je jedním z nejomílanějších témat posledních let a elektronika tíží naši planetu podobně, jako plasty. Proto bychom měli být ohleduplnější a začít s produkty, které jsou ještě funkční začít pracovat jinak. Recyklací pomáháš udržet přírodní zemské zdroje pod kontrolou, protože funkční elektronika může udělat svoji službu ještě kdekoliv jinde na planetě. Vyhozené elektronické zařízení se rozkládá v přírodě delší dobu než obyčejný plast. Vnitřní součástky, spoje a baterie přírodu velmi zatěžují a správně mají být dle zákona sbírány v červených odpadních koších a následně demontovány. Co ale, pokud je zařízení funkční? Takové zařízení patří k nám do iSTYLE, kde se o něj odborně postaráme a vše zařídíme za tebe tak, aby mohlo být ještě někým na planetě používáno.

Na našich prodejnách iSTYLE na tebe čekají Apple experti, kteří ti ochotně poradí s výběrem nového zařízení včetně příslušenství. Zpětný odkup přesně nacení a kompletně zařídí veškerou administrativu, zatím co ty si můžeš pohodlně vybírat nový produkt na naší prodejně.

Dej najevo svůj postoj a dones k nám nepotřebné zařízení. Doma si uděláš místo, navíc budeš vědět, že jsi udělal něco dobrého. Přidej se k nám a recykluj! Řekni svému zařízení bye bye s naším Byebackem.

Časté dotazy

+Jaké typy zařízení vykupujete?
+Jaké značky vykupujete?
Veškeré známé značky a jejich modely, které dohledáte v boxu s výkupem zařízení můžete bez problému přinést. Stačí napsat první tři písmena a systém automaticky začne prohledávat v seznamu produktů.
+Je cena, která se mi zobrazila na výkupu finální?
Cena uvedená na webu je pouze informativního charakteru. Při výkupu se cena upravuje podle rozsahu a velikosti povrchových poškození, které mohou cenu upravit směrem nahoru nebo dolů dle rozsahu poškození běžným užíváním.
+Potřebuji nějaký doklad totožnosti?
Ano, v iSTYLE dbáme na to, abychom poskytly kvalitní a bezpečné služby. Výkup tedy provádíme s dokladem totožnosti, abychom ochránili majitele zařízení a zajistili tak oboustranně bezproblémový obchod win=win.
+V jakém stavu mohu zařízení donést?
Zařízení musí být funkční. Může jevit běžné známky opotřebení (škrábance, otlučeniny nebo mírné praskliny). Stav zařízení následně určuje finální cenu, kterou se přesně dozvíte pouze na prodejně.
+Mohu uplatnit zpětný výkup i na internetové objednávky?
Ano, v takovém případě zvolte „vyzvednutí na prodejně“ a doneste zařízení k výkupu spolu s objednávkou na prodejnu. Cena zařízení Vám bude spočítána a následně můžete tuto částku použít jako slevu formou protiúčtu při vyzvednutí internetové objednávky.