Autonabíječka iOttie RapidVOLT Dual USB:

Autonabíječka iOttie RapidVOLT Dual USB

SKU
CHCRIO104BK
Autonabíječka iOttie RapidVOLT pomůže rychle a efektivně nabíjet jakákoliv Apple zařízení v průběhu cesty. Autonabíječka má dvě zástrčky na USB díky kterým můžete nabíjet současně více zařízení najednou. Díky zelené diodě na straně navíc poznáte, kdy zařízení čerpají energii a kdy už jsou nabita.

Autonabíječka iOttie

Často cestujete a potřebujete kvalitní zdroj energie pro všechna vaše mobilní zařízení? S autonabíječkou iOttie rychle načerpáte energii do iPhonu a iPadu zároveň. Zelená LED dioda po boku nabíječky svítí jen tehdy, pokud adaptér pracuje. Zřetelně vás tak upozorní, když jsou všechna vaše zařízení plně nabita. Díky duálnímu výstupu umožňuje autonabíječka dobíjet dvě zařízení najednou. Duální nabíjecí porty disponují nabíjecím proudem 5A / 25W, každý pak 2,5A/12,5W.

Nabíječka do auta iOttie je:

po doplnění vhodným USB kabelem, kompatibilní s veškerým příslušenstvím do auta, jako je navigace nebo čelní kamera a se všemi mobilními zařízeními, včetně, iPhonů, iPadů a bezdrátových sluchátek.

Proč si pořídit autonabíječku EPICO?

  • kvalitní autonabíječka pro všechny mobilní zařízení
  • duální výstup pro možnost nabíjení dvou zařízení zároveň
  • LED indikace
  • elegantní a jedinečný design

Technologie nabíječky do auta

Nabíječka do auta je vyrobena z kvalitních materiálů, hodících se do každého vozu. Díky vestavěné LED diodě, máte možnost sledovat zda se zařízení nabíjí. Autonabíječka je vybavena technologií SmartCharge, která zastaví nabíjení, když je baterie zařízení plně nabitá.

Obsah balení

  • Nabíječka do auta iOttie
Výrobce
iOttie
EAN
852306006220
Výprodej
Ne
Barva
černá
iPhone kompatibilita
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3G/3GS
iPad kompatibilita
iPad Pro 12.9" (1. generace), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini