Spokojenost zákazníků na prvním místě Příjemnosti s Apple Watch

Objevte pohodlnější svět.

Apple Watch přidává chytrým produktům další rozměr. S domácí kamerou Withings Home vám neunikne žádný pohyb ve vaší domácnosti - zkontrolujete ji přímo na vašem zápěstí. S dálkově ovládanými žárovkami Philips Hue pohodlně změníte barvu a intenzitu osvětlení bez toho, aby jste hledali telefon. A obojek Tractive vám ulehčí venčení - pošle notifikaci rovnou na hodinky, pokud váš mazlíček vyběhne z vymezeného okruhu. Tohle a mnoho dalších zajímavých produktů si můžete vyzkoušet přímo na našich prodejnách.

Philips Hue

Philips Hue

Withings Home

Withings Home

Tractive

Tractive

Vyzkoušejte si Apple Watch na vlastní kůži.

Které hodinky vás zaujali nejvíc? Přijďte si je vyzkoušet.
Máme skladem všechny modely, které jsou v Čechách dostupné.

Velký výběr
Budeme se Vám věnovat

Vyškolíme vás.

Využijte veškerého potenciálu, který Apple Watch nabízejí a staňte se profesionálem. Ať už jste začátečník nebo pokročilý, náš lektor vám pomůže pochopit Apple Watch ještě do větší hloubky. Společně pak můžete nakonfigurovat hodinky přesně podle vašich požadavků.

Budeme se Vám věnovat

Možnost nákupu na splátky.

S našimi výhodnými splátkami si můžete platbu rozdělit do několika měsíčních splátek, které nezatíží váš rozpočet. Apple Watch si tak můžete pořídit už dnes, již od 280 Kč měsíčně. Stačí se stavit na prodejně se dvěma doklady totožnosti, nebo vyřídit splátky přes SMS.

Máme nejširší portfolio příslušenství.

Denně sledujeme, co je nového na poli doplňků a to nejlepší vybíráme pro vás. Od praktických stojánků, designových dobíjecích stanic, ochranných prvků na tělo nebo displej hodinek, až po nespočetné množství náramků pro každou příležitost z těch nejkvalitnějších materiálů.

Vyberte si tu nejhezčí kombinaci

Chcete se o Apple Watch dozvědět víc?

Čtěte náš iMagazín. Každý den pro vás připravujeme nové články ze světa Apple, testujeme za vás příslušenství a informujeme o nových aplikacích.

Apple Watch