Apple Watch řemínek 40mm sportovní Nike platinovo černý:

Apple Watch řemínek 40mm sportovní Nike platinovo černý

SKU
MTMQ2ZM/A
Originální řemínek na Apple Watch NIKE 40mm můžeš měnit podle nálady i oblečení. Hlavní výhodou tohoto sportovního řemínku je to, že je pevný a vysoce odolný, takže zvládne prakticky jakékoliv aktivity i těžšího charakteru. Díky jednoduchému, minimalistickému designu v platinovo černém provedení můžeš řemínek nosit prakticky ke všemu. Navíc praktické děrování ti zajistí pohodlí i v náročných podmínkách.

Užívej si aktivně

Vychutnej si svobodu a střídej řemínky na Apple Watch podle nálady a chuti. Řemínky můžeš měnit, zkoušet, experimentovat i podle nálady. Sportovní jízda plná barev ti oživí den v jeho aktivní i pasivní části.

Řemínky na Apple Watch NIKE jsou vyrobené z vysoce kvalitního fluoroelastomeru, který je antibakteriální, drží tvar, pevnost, a hlavně je proslulý díky své stálosti barev i při náročnějších sportovních aktivitách. Nemusíš se tedy bát, že by tvoje řemínky ztratily časem šmrnc.

Pohodlí především

Sportovní řemínky na Apple Watch NIKE jsou pohodlné díky kvalitnímu materiálu, pružnosti a především díky svému děrování. Toto děrování odvádí vlhkost pod řemínkem a proto se můžeš při svém výkonu cítit stále pohodlně.

Řemínek se ti ovine kolem zápěstí přesně na rozměr, který potřebuješ.

S inovativním kolíčkem nepotřebuješ žádné složité zapínání. Vše do sebe přesně zapadne tak, jak má. Spoj je pevný a můžeš se na něj opravdu spolehnout i při nejnáročnější aktivitě.

Kompatibilita

Vychutnej si volnost a užij si širokou škálu kombinovatelnosti Apple Watch řemínků NIKE. Vybírat můžeš z nových i starších verzí. Nebo je můžeš ladit s obaly na iPad nebo obaly na iPhone. Jedna z hlavních výhod řemínků NIKE je jejich variabilita. Balení obsahuje dvě velikosti S/M a M/L. Můžeš si tedy vybrat, která délka řemínku ti lépe padne na zápěstí.

Doporučovaná délka tvého zápěstí by měla být mezi 145mm – 220mm. 38mm řemínek pasuje i k 40mm pouzdru a naopak. Stačí si prostě vybrat, vyměnit řemínek a jedeš.

Stejným způsobem můžeš nosit 42mm pouzdro k 44mm řemínku a naopak. Vše stále perfektně sedí.

Cvakni a vyměň

  • Výměna řemínku na Apple Watch je snadná.
  • Na vnitřní straně hodinek stačí zmáčknout drobné, podlouhlé tlačítko, určené k výměně pásku.
  • Po stisku tohoto tlačítka se pásek na příslušné straně uvolní a ty můžeš měnit starý za nový.
  • Nový pásek okamžitě pevně zaklapne a stejným způsobem pomocí sisku tlačítka se následně opět uvolní, až ho budeš chtít vyměnit.

Obsah balení

  • Sportovní řemínek Apple Watch NIKE 40mm v platinovo černém provedení

Výrobce
Apple
EAN
190198849847
Výprodej
Ne
Barva
Pure Platinum/Black
Barva
stříbrná
Materiál
Fluoroelastomer
Kompatibilita Apple Watch
Apple Watch 38mm, Apple Watch Edition 38mm, Apple Watch Nike+ 38 mm, Apple Watch Series 1 38 mm, Apple Watch Series 2 38 mm, Apple Watch Sport 38mm, Apple Watch 40mm
Co je v balení?
řemínek
Záruka
24 měsíců