VGA adaptér Apple 30pinový konektor

SKU
MC552ZM/B
 
Výhodně na splátky

Zjisti více!

Detaily >

Dostupnost

Doprava zdarma po celé České republice!

Detaily

Pomocí VGA adaptéru Apple můžete zrcadlit jakýkoli obsah z obrazovky iPadu nebo iPhonu 4S – aplikace, prezentace, webové stránky a další – na televizoru s rozhraním VGA, displeji, projektoru nebo jiném kompatibilním zobrazovacím zařízení, a to až v rozlišení 1080p HD. Zrcadlení videa je podporováno na iPadu 2 nebo novějším a na iPhonu 4S.

Po připojení zařízení iPad, iPhone 4 nebo iPod touch (4. generace) k televizoru, projektoru nebo jinému displeji kompatibilnímu s rozhraním VGA můžete sledovat prezentace a video na velké obrazovce v rozlišení až 720p. Výstup videa je podporován až v rozlišení 1080p u zařízení iPad 2 nebo novějšího a iPhone 4S a až v rozlišení 720p u zařízení iPad, iPhone 4 a iPod touch (4. generace). Filmy se přehrávají v rozlišení až 720p.

VGA adaptér Apple lze připojit k zařízení iPad, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (4. generace), k dokovací kolébce pro iPad nebo univerzální dokovací kolébce prostřednictvím dokovacího konektoru a k projektoru nebo displeji pomocí VGA adaptéru.

Technické informace

Výrobce
Apple
Hmotnost
0.0000
EAN
885909447442
Výprodej
Yes
Barva
bílá
Kompatibilita
VGA
iPhone kompatibilita
iPhone 4s, iPhone 4
iPad kompatibilita
iPad (3. gen), iPad 2, iPad (1. gen)
iPod kompatibilita
iPod touch 4th Generation